Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Vaše názory

V tomto tématu máš možnost mrknout se na názory ostatních. Hlavní otázkou je: Co si myslíš o Linkin Park? Co pro Tebe znamenají a co se Ti na nich líbí? Pokud máš chuť si na ně postěžovat, klidně napiš svou kritiku. Všichni víme, že Linkin Park nejsou dokonalí. Své připomínky a názory zasílej na Chensie@centrum.cz nebo přes formulář.

1. Názor na Linkin Park - autor Myšpulka

Měla jsem nejlepší kámošku Magdu.( bývala writerka Ptakus.Fikus) Je to sice pořád kámoška, ale ne ta nejlepší, kvůli několika věcem, co se mezi námi stalo. To ona byla ta nejlepší, já byla vždycky ta šedá myš. Ale to mi přestalo vadit, až do tý doby, než mi Magda ukázala jednu skupinu. Vždycky jsem od ní odkoukávala hudbu, protože měla dobrý styl a vážně dobrý čich na kapely. Takže mi tak jednou ukázala takovou šestičlennou kapelu. Samozřejmě , že mluvím o Linkin Park. Tehdy jsem je začala poslouchat a začala vnímat jinou hudbu, než jakou jsem doposud vnímala, například Sugababes a podobný věci mi teď lhostejný. Ano, to mi sedí, to mi sedí, říkala jsem si a byla jsem do nich zblázněná čím dál tím víc. Učila jsem se tedy jejich jména a něco o nich. Strašně dlouho jsem si pletla Roba s Bradem. Na to si vzpomínám. Naštěstí se to spravilo. Začla jsem si lepit plakáty na zeď, samozřejmě že Magda jich měla taky štos. A když jsme se sešly, dělaly jsme nájezdy na plakáty, to znamená, že jsme se rozběhly k plakátu a celý ho oslintaly pusama. Chudáci kluci.A tak to šlo pořád. . Začla jsem mít sbírku jejich věcí, cédečka, polštář a peněženku z Metalshopu a podobný věci. Teď jich mám docela hodně. A to je všechno zásluha Magdy. Bohužel vždycky když jsem něco odkoukala, tak to pak Magda začla nenávidět. Tak to bylo vždycky. Ale těch Linkinů jsem se nevzdala. Takže Magda už fanynka nebyla, teď jsem si vzala odpovědnost na sebe. Tak to šlo ... Až do roku 2007 , kdy na netu bylo oznámení , že je v Praze jejich koncert. Za pár dní jsem dostala vstupenku a taťka si koupil ttaky. Jeli jsme tam spolu, protože mamka musela pracovat. Dokonce jsem promeškala něco důležitého, ale za tu cenu, jaká by se mi asi nikdy nenaskytla. Vidět LP naživo.
Byla jsem z toho ještě měsíc unešená, tak dobré to bylo..A chcu říct, že většinu kapel jsem přestala poslouchat už za měsíc, ale LP, to musím zaklepat, žije.. žije to ve mně.. a doufám že nikdy nepřestane.

2. Můj názor na lp - autor Kenji717

Byl rok 2003 a mě bylo tehdy deset let, takže vlastně malý dítě. S našima jsme byli na dovolený v Chorvatsku a jediná možnost, jak tam mít nějakou hudbu, byla pustit si místní hudební televizi, něco na způsob MTV. Ještě teď si pamatuju těch několik písniček, které běžely každou hodinu alespoň jednou. Byli to The Rasmus – In The Shadow, pak Scooter a ještě Linkin Park – Numb. Snad by mě to ani nijak nezaujalo, kdyby na mě rodiče nezavolali, že se to natáčelo v Praze. Veškerá ta hudba mi nějak vlezla do hlavy, takže když jsme přijeli zpátky, vzala jsem si do hlavy že musím mít všechna ta CD. Taťka mi z práce přinesl mix od jednoho kolegy, jmenoval se Meteora a já naivně věřila, že je to právě to CD.

Ve skutečnosti to byla míchanice z Meteory, Hybrid Theory a ještě několika dalších, neoficiálních alb. Ale i tak jsem si od nich nikdy nepustila žádnou jinou písničku, než Numb, Don‘t Stay a My December. Netušila jsem nic – kolik členů má kapela, jestli jsou to jenom kluci nebo ne, jestli mají nějakou jinou desku – prostě nic. A pak, když jsem šla do sedmičky, to vyšumělo úplně a moje milované CD zmizelo na dně šuplíku.

Loni se začala třída bavit o koncertě. Nevěnovala jsem tomu pozornost, říkala jsem si, zase nějaká hip-hopová hvězda. Teprve potom, když už byly vyprodané lístky, jsem zaslechla název – Linkin Park. Našla jsem album, zaposlouchala jsem se a moje stará závislost se vrátila. Od té doby mě LP nikdy nepustili. Ale až v září, kdy jsme si konečně pořídili internet, jsem se o nich něco dozvěděla. Taky jsem si stáhla (pro mě) nové písničky, prohlédla si videoklipy. A pak se stal ještě jeden veliký zlom – uviděla jsem fotku Mika. Nějak mě pronásleduje ve snu.

No a tak mě máte tady. Už není chvíle, kdy bych vyšla ven bez mp3 v uších a nebo bych si alespoň neprozpěvovala. Tahle kalifornská kapelka u mě prostě vyhrála na celé čáře. Sice mě mrzí, že jsem je nenašla dřív, protože bych mohla na ten červnový koncert, ale nakonec si říkám – není ještě všem dnům konec.

3. Můj život s Linkin Park - autor Nina Sky

Píše se rok 2000 a já sedím u telky a koukám na MTV, když v tom začíná hrát, pro mě do té doby, neznámá písnička. Jelikož jsem byla klipem znechucena tak jsem to hned přepla , ale zvědavost mi nedala a znovu jsem naladila MTV, koukala jsem potetovaného blonďáka co si chce vyřvat hlasivky a frajera s červenými vlasy. Po skončení klipu jsem ještě chvíli tupě zírala ne telku a nepochopila jsem co to bylo. Pro mě tehdy existovali je Lunetic (a to jako myslím vážně) a tenhle styl hudby se mi doslova hnusil. Jenže tenhle klip (One Step Closer) mi úplně změnil život.Den co den co jsem přišla ze školy jsem sedávala k MTV a čekala kdy zase ten klip uvidím. Postupem času jsem si nashromáždila  informace o 6-ti členné kapele s názvem Linkin Park,díky mé kamarádce, která měla bráchu DJ jsem LP na disce slyšela i několikrát za večer a každý nový singl co vydali jsem měla hned doma. LP se pro mě začali stávat drogou .
 Nikdo nevěřil že tahle skupina bude existovat dlouho, ale já věřila že ano, pro mě to totiž není jen tak nějaké hudební skupina, pro mě jsou kluci jako kamarádi-starší bráchové . Byli semnou ve zlém i v dobrém, dospěla jsem s nima, k nim jsem se obracela když jsem potřebovala radu,i když jsem se potřebovala vykecat (zní to bláznivě já vím,ale je to tak), když se na mě kamarádi vykašlali, když mě zraňoval člověk kterého jsem milovala, tak LP tu byli, když jsem přišla domu v zimě, v létě, opilá nebo střízlivá tak nademnou bděli Rob, Brad, Chester, Mike, Phoenix a Joe byli pro mě strážnými anděly a vlastně pořád jsou. Dosud jsem nebyla na žádném jejich koncertě v ČR ( pokaždé mi osud v tu chvíli podrazil nohy) i proto jsou mi kluci ještě vzácnější a kdyby to šlo chtěla bych jim poděkovat že ač si toho nejsou vědomi poznala jsem díky nim hodně přátel a taky človíčka co mi dodal odvahu abych Vám ukázala své story.
Nedávno jsem potkala kamošku a ta se s údivem zeptala: „ty je ještě pořád posloucháš?“ já ji na to odpověděla: „jo poslouchám a nehodlám s tím přestat“ obě jsme se rozesmály a ona to zakončila větou: „jsi blázen, ale bez LP by jsi to nebyla ty “Můj názor na Linkin Park  - autor Ráďa

Nemůžu říct, že bych je nikdy neposlouchala, to ne. Sem tam nějakej ten dobrej song měli, ale to bylo spíš málo častý. Nejvíc mě štve, jak se z nich vyklubal komerční band. Proč maj asi jejich dva hlavní zpěváci každý svou kapelu? Aby vydělávali víc a víc peněz. To je podle mýho komerce jak noha. A oni se tím ani netají. Přiznávají, že desek prodali přes milion a samozřejmě na tom zbohatli. Ten hlavní zpěvák dokonce natáčel i nějaký reklamy na mobili, tak to už je potom úplně hot. Nemůžu vynechat ani to, že má vlastní tattoo klub a ještě svou vlastní značku oblečení, proč asi? Možná jako začínající band byly dobří, snažili se něčeho dosáhnout pro dobrej pocit, ne pro peníze. Ale teď se to hopem změnilo. Není ani těžký rozpoznat, kdo z nich baží po moci, slávě a prachům nejvíc. Ostatní se drží v pozadí, zatímco se dva hlavní zpěváci předháněl, kdo dostane na konto víc milionů. Ten raper taky dělá do oblečení a podle všeho má vlastní značku bot, proč asi? Další peníze na už takhle přecpané konto. Komerce, až to není hezký. Pak už mě ani nebaví, když si od nich mám něco poslechnout. Raději si zalehnu s dobrou knihou než slyšet cd od někoho, komu jde finálně jenom o prachy. Asi se vám můj názor nelíbí, ale myslím to upřímně a podle mýho je to prostě pravda. Mě zklamali, začátky měli vynikající, ale jak si přičuchnuli k penězům, vzalo to rychlej spád a ty desky už ani za moc nestojí, to musíte uznat sami. Počítám s tím, že v šoubiznisu nikdy nebudou chtít skončit, protože chtěj čím dál tím víc. Každej z nich si hrabe do svý kapsy. Až jim dojdou nápady pro Linkin park, jsou šťastný, že maj bokovkový bandy, kde můžou zbohatnout. Je to zlý, ale je to tak.

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!