Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Hra o duši

Hra o duši 


Je projekt, který s Wish hýčkáme, dotváříme a necháváme se jím zlákat. Naše fantazie nezná mezí a naši hrdinové v našem světě skutečně žijí a prožívají své romance, dobrodružství i akční chvilky, ve kterých je občas litujeme. 

Tomuto temnému světu vládne ironie, která proplétá naše hrdiny tak, jak by to nikdo nečekal. Každá akce má svou reakci a všechno má svůj důsledek a důvod. Tento román se nevyhýbá lásce, romantice, násilí, ani zvrácenostem, které k hlavním hrdinům patří. Máš sílu prožít si s nimi chvíle jejich života a nechat se zlákat tajemstvím, které opřádá celý příběh jako pavučina? Tak hurá do toho. :o)

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Více na našem serveru Hra o duši
Jsme schopné zaslat jednotlivé knihy i na e-mail, stačí nám napsat na Hraodusi@email.cz

Přejeme krásné čtivo, plné překvapení. 

Autorky Chensie a Wish

Hlavní postavy: 

Chester 
Násilnicky vyhlížející upír, který vypadá úplně stejně jako naše hvězda z Linkin Park. Jak jinak, on je výborná předloha, proto jsme si od něj také vzaly některé skvělé vlastnosti. Jako třeba touha množit se. Cílevědomost. Majetnost. Zanícenost pro problém. Nadšení životem a smrtí... Náš upír Chester je jeden z nejlepších a především z hlavních hrdinů. Vyžívá se v erotice, násilí a týrání, ale když pozná lásku... Dokáže být i zamilovaný, jen jako upír dává svou zamilovanost jinak a dospívá spolu s naším rozsáhlým projektem... 

Diana, Dick, Desire, Mike, Cristoball a další... 

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!