Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Výroky

Nic je neodradí od toho, aby se nepobavili. Vždy s dobrou náladou a úsměvem na rtech. Jejich výroky jsou tak chytlavé, že si na ně vzpomenete v těch nejabsurdnějších situacích a ještě se tomu zasmějete. 
Člověk si o Linkin Park může udělat představu, když si občas pročítá jejich vtipné hlášky. Není nad to, když si lidé a především hvězdy dokáží udělat legraci sami ze sebe. To naši Linkin Park skutečně dokáží. Smekám. 
Chceš se zasmát? Tak tohle ti zaručeně pomůže. 
Skupina Linkin Park je plná vtipálků a ti rozhodně nedrží jazyk za zuby. Cokoliv vtipného je napadne, tak to prostě kváknou. Nad některými hláškami se prostě musíte pozastavit a chechtat a chechtat. 
Linkin Park jsou vtipálci. Nad jejich hláškami občas zůstává rozum stát a člověk se směje a směje. 
Na webu beckynkab.sblog jsem našla takový drobný výrok jednoho člena z Linkin Park. Bohužel nevím, kdopak se nám tak rozpovídal, ale tipuji to na Mikea. Linkin Park si svých fanoušků i jejich názorů dokáží doopravdy vážit a berou je na vědomí. Nejen díky tomu jsou fanoušky považováni za nejlepší skupinu na světě ,o).
Posledni komentare
30.03.2008 11:52:22: Já sem tohle četla i na jinym blogu a bylo tam napsaný že to řekl Chester.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!