Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Snář

Rubrika, kde jsou Vaše sny, na které nechcete zapomenout... :o) 


Své příspěvky zasílej na Chensie@centrum.cz 

Wrriterka: WISH
Romantický sen o záhadné nemoci, jménem Aids, kterou může vyléčit pouze Chester ,o) Ovšem je to zamotanější, než obvykle bývá.
Wrriterka: FLEAUD
Středně dlouhý sen, kde je hlavní hrdinka jako devatenáctiletá dívka, která se dostala na koncert Linkin Park a seznámila se tam s Linkin Park. Potom už se děj točí hlavně kolem ní a členů kapeli, děj zajímavý. Jde o humorný sen.
Wrriterka: CHENSIE DLL.
Zdál se mi vážně bomba sen. Nemohla jsem se nepodělit. :o)) Je o tom, jak si Chester musel vydělávat na mikrofon jako popelář, protože mu Talinda vzala všechny peníze. A protože byl na ni naštvaný, tak i nevěra by asi prošla XD
Posledni komentare
03.04.2011 12:25:13: smiley${1} drsné.. :D musel opravdu krásně "vonět" :D
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Krátký sen, kde se setkáte s Chensie, její kamarádkou Karmen, malým Dravenem a skupinou Linkini Park. Tento sen je spíše pro odpočinutí, žádné přemýšlení a zábavu.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Zdál se mi sen o Chesterovi. Je to už dávno, ale ten sen byl tak naléhavý, že na něj prostě nemohu zapomenout. Dokonce jsem ho nějaký čas probírala i s kámoškou, která lp fandí a psala příběhy se mnou. Docela hodně jsme se do toho snu zapojili, protože šlo o tohle..
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Jde spíše o noční můru než o pohodový romantický sen, ovšem týká se Linkin Park, kteří působí natolik chladně a ostře, že bych je ve snu znovu potkat nechtěla.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Tento sen se mi zdál nedávno, bylo to takové poblázněné, ale Chester byl moc milý. Kéž by se mi o něm zdálo znovu..
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Legrační sen, který se sice tváří jako strašidelná noční můra, ale všechno dobře dopadá a nakonec to vypadá jako obyčejný den s neobyčejnými Linkin Park.
Wrriterka: EMILY ANNE STRANGE
Krátký sen, který začíná na koncertě Linkin Park a kupodivu končí v Chesterovo náručí. K tomu, ale ještě vede dlouhá cesta vysvětlování, jak se Emily do Chazzyho přízně dostala. Veselý a romantický sen.
Wrriterka: SHORSCHA
Kraťoučký sen o fotbalovém utkání s Linkin Park. Autorka má v oblibě Chestera Bennigtona, takže očekávejte chválu jeho pěkného těla a příjemné hry ,o)
Autorka: ChestarNut
Robotčino snění, tak to jsou dva sny. Jeden o Chesterovi, který spinkal v její posteli, což mi přijde absolutně správňácké. A druhý o Mikeovi, kterého jsem já osobně přivedla na její narozeniny... Mám já to ve snu ale správné známé, že? ,o)
Wrriterka: SUGAR
Krátký sen, který je smutný. Sugar je zavřená v akváriu jako nějaká rybička a tak se k ní lidé také chovají. Jediný Mike pochopí, jak smutno jí asi je a smiluje se nad ní. ,o)
Wrriterka: TERRY X
Terry se zdálo o tom, že ji navštívil Chester, převlečený za poslíčka s pizzou. Ovšem namísto peněz chtěl její krev... Linkin Park všechny východy zatarasili, takže nebylo úniku.... A Chester se na ni těšil. Doufal, že brzy ochutná její životadárnou tekutinu.... 
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Další noční můra, kterou si prožijete společně s Linki Park i s Chensie. Je to maličko strašidelné a maličko padlé na hlavu ,o)
Wrriterka: WISH
Wish prožívá ve svém snu večer jako každý jiný, než ji ovšem v jejím pokoji navštíví Chester, který je velmi chladný a přesto přitažlivý. Wish se ho, ale bojí a za nic na světě se nechce ocitnout v jeho náručí. Chazzy to však vidí jinak..
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Můj sen vypovídá o Chesterovi, Orlandu Bloomovi a Joshu Harnetovi, kteří se mě ve válečné době snažili zachránit. Čišeli erotickými jiskrami a přitahovali mě. Možná by ani tebe ve snu nenechali tihle krásní muži chladnou.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Krátký erotický sen o Chesterovi, který mě zachránil před vrahem. Tento sen se mi opravdu zdal a skoda, ze tak nahle skoncil. :o)
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!