Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Minutes To Midnight

V buse je vedro jak ve skleníku. Ten zatracenej větrák nefunguje.

„Kdyby nám ten přiopilej Henry nedal tuhle trosku, mohli jsme jet Mekkou a tam by určitě bylo líp!“ podotknu. Dneska už snad po desátý.

Mekka je ten nejlepší tourbus na světě. Luxusní, černý, pohodlný a hlavně to pravé pro rockové hvězdy!

Ale kluci jsou trpěliví. Moje nářky snáší bez jakýchkoliv výtek.

Mike zvedne hlavu od tisíckrát přepisovaných textů na připravované album Minutes To Night a utře si pot z čela. „Copak ty nemáš ráda teplo, slečno zimomřivá?“

„Čeho je moc, toho je hafo.“ Zkřížím ruce.

„Snad čeho je moc, toho je příliš, ne?“ zamručí usměvavě.

„Ne!“

Podá mi vějíř. „Ovívej se, pomůže to.“

„Proti vedru?“

„Ne, proti příušnicím! Jasně, že proti vedru. Dnes ti to nemyslí,“  vzdychne a zaboří obličej do dlaní. Je nešťastný, daleko od rodiny a práce mu nejde tak, jak by si přál.

Vezmu do ruky kytaru a chvilku jen tak brnkám nesmyslný tóniny, pomalu mě to zmáhá. Utřu si pot z čela a s funěním se sehnu, abych kytaru položila. „Vyšla jsem ze cviku.“ Cítím se, jak kdybych uběhla maratón.

„Nejseš tak dobrá jako já?“ rýpe Chester.

„Copak ty seš dobrej?“ uculím se. „Prskat do mikráku umí každej, Chazzysko,“ uchechtnu se a nabažím se toho všeobecného veselí, protože Chester se naoko nakrkne. „Vždycky, když stojím naproti tobě při mikráku, tak ty prskáš jak křeček obecnej,“ vysvětluju pobaveně.

„Hovno prskám!“ ohradí a čapne mě oběma rukama za paže a mrští mnou na sedačku. „Vím, že mi to párkrát ujelo, ale že bych prskal pořád?! Ti ukážu, jak se prská!“ hekne a snaží se mě poslintat a poprskat, co se dá.

Ihned se kryju Bradovým oblíbeným polštářkem, což jak vidím nebyl moc dobrý nápad, protože jakmile Brad zjistí, že se jeho polštářek na spaní ocitl v boji, sebere mi ho a nechce půjčit. Odevzdaně se teda nechám od Chestera poslintat na tvář, kdy mě spíš olízne a políbí.

„Tak se podívej na mojí čerstvou omítku!“ ohradím se a utírám se více, než je zapotřebí, abych ho rozzlobila.

„Já vím, jsem celej živočišnej a plnej života.“

„A slin.“ Plácnu ho jemně přes tvář. S Chazzym jsme bohovský kámoši, ale kdybychom nebyli… Mohlo by mezi námi vzniknout i něco víc. Zasněně se zadívám do jeho tváře a nepotlačím úsměv, vypadá nádherně s těmi rozcuchanými hnědými vlásky (dříve byl blond), ale vážně by mě chtěl, když je mi teprve dvacet a jemu o dost víc?

Wrriterka Chensie Dewill

Jasně, že ne, ty pako. Zasměju se v duchu sama sobě. Seš pro něj ještě malá holka, takový nedomrlče. Ušklíbnu se pro sebe a znovu si zmoženě setřu pot z čela. Tahle pojízdná sauna mě za chvíli zabije! Plácnu sebou zpátky na sedačku a nechtěně při tom nakopnu Brada, který na ní sedí. „Oh, sorry.“ Omlouvám se mu se zazubením.

„Frigidko, ty malej sráči!“ zašklebí se na mě, hbitě ke mně přiskočí a omázne mi Chesterem poslintanou stranu jeho oblíbeného polštářku o tvář.

„Fuj, ty prase!“ zaječím, ale není mi to nic platný.

„Aspoň ho nebudu muset prát,“ řekne Brad a dá ho zpátky na své obvyklé místo.

Kluci se řehní a já zakroutím hlavou: „Jak malí, fakt.“

Chazzy se přestane smát a s vážnou tváří pronese: „Jo, chováte se jako malý hovada, styďte se!“

„A ty jak velký.“ Udělám na něj ksicht.

Se smíchem mě plácne přes zadek. „Ale no tak, Frigi….“

„Neříkej mi tak! Jmenuju se Sally!“ Oženu se po něm.

„Ale no jo, dyť já vím, Frigi.“ Zubí se na mě. „Teda chtěl jsem říct, Sally. Au, au, proč mě biješ?“ směje se a snaží se uhnout před mými pěstmi. „To víš, síla zvyku.“ Mrkne na mě.

Hm, můj úžasnej zážitek, od kterýho mi nikdo neřekne jinak, než Frigid. Od kluků to ještě beru, vím, že to nemyslej zle. Ale… radši na to vůbec nevzpomínat. Vypláznu na něj jazyk a znovu se do něj pustím pěstmi.

Mike nás zkroušeně pozoruje. „Nemohli byste toho nechat? Snažím se psát,“ zakvílí. Když však vidí, že to má stejný účinek, jako kdyby házel hrách na stěnu, zvedne se a jde pryč.

„Kam jdeš, Shinodo? Zase ochcávat prkýnko?“ zavolá za ním pobaveně Chazzy.

Mike se ušklíbne: „Jediný místo, kde mám od vás klid,“ řekne a zamkne se na WC.

„No jo, chtělo by to jí pracovat, pánové.“ Uhodí Brad do strun, až úlekem nadskočím.

„Hm, to jo….“ Protáhne se Chester, „…šel bych pracovat, ale jinak. Co, Frigi, nechceš mi dělat podložku?“ zazubí se na mě.

„To asi těžko, když jsem FRIGIDKA!“ Zdůrazním poslední slovo a jdu si pro něco k pití.

„Tak a máš po ftákáš, Benningtone,“ směje se Rob.

„Jo, budeš si holt muset vystačit s Ančou dlaňovou,“ směje se mu taky Phi.

„Hm, jenže ta už mě jaksi přestává bavit…“ zamručí Chazzy.

Wrriterka Zuzi.lp (Wish)

Kluci dál pokračují v načatým rejpání do Chazze, na téma: Jeho nadrženost, a mně najednou napadne, jak se mu pomstít za tu Frigidku. Vytáhnu z lednice druhou lahev minerálky a pomstychtivě se zezadu přikradu k Chesterovi, který sedí obkročmo na židli s opěrátkem před sebou, takže na mě vystrkuje tu jeho výsostnou prdel. Než si mě kluci všimnou, přiskočím k Chazzovi, levou rukou ho drapnu za kalhoty a vyleju mu ledovou vodu za trenýrky.

„UA!“ Vystřelí, až porazí židli a otočí se na mě. Jenže dřív než mě stačí chytit, schytá zbytek vody do ksichtu.

„Vychladni, jo,“ zazubím se na něj a zdrhám.

Kluci se válí smíchy po podlaze a Chazz se rozeběhne za mnou. „No, počkej!“

Wrriterkar BreakingTheHabit

Kličkuju po celým buse, jenže ten taky není nekonečný, takže se dostanu do slepý uličky.

„Né, Chazzy, nech mě!“ pištím, protože vím, co chce udělat. Zaručeně mě začne lechtat, když ví, jak to nesnáším. Snažím se před ním uniknout, ale místo toho spadnu na postel která je díkybohu za mnou, jinak bych se válela po zemi.

„Já ti dám, takhle si na mě vylívat zlost!“ Chazzy se směje a skutečně mě začne lechtat.

Pištím jako šílená až se to rozléhá po celým busu.

„Člověk od vás nemá klid fakt nikde!“ Mike už trochu víc naštvaně otevře dveře od záchoda a vrátí se tam, odkud přišel, totiž chci říct na začátek autobusu.

„Chazý, prosím, už mě nech!“

„No, tak jo.“

K mému překvapení se fakt zvedne.

Jenom se na mě podívá takovým zvláštním pohledem, jako by mi viděl až do žaludku, a odejde, zahlídnu ho zmizet v kuchyni.

Udýchaně se zvednu a vlezu zpátky za klukama.

„Koukám, že jste se nenudili.“ Brad se rozesměje. „Že by se Frig-Sally chtěla zbavit svojí přezdívky?“

Zvednu oči v sloup.

„A já si říkám proč tak pištěla.“

Zase se rozesmějou a korunu tomu dodá Chester, když přijde do hlavní místnosti tourbusu s blaženým úsměvem na tváři.

Wrriterka Kenji717

„Jste fakt hrozný!“ Vypláznu na ně jazyk a jsem hrozně šťastná, že jsme konečně na místě. Vyletím ze dveří tourbusu jako neřízená střela a pádím od nich pryč.

Kluci budou za chvíli venku, ale Chester…

Ten se bude půl hodiny převlékat a zkoušet si věci. Je to náš manekýn.

A já bych ráda počkala na něj, ale vždy, když on vyjde, seřadí se kolem tourbusu řada fiflen, koncertních maskotů, které kvokají kolem něj, jak je skvělý a chtějí ho ulovit. Alespoň na jednu noc. Mám Chazzyho ráda, i když on si myslí, že jenom jako kamaráda, a vadí mi, když se kolem něj motají.

Dorazím do místnosti VIP, kam mají přístup jenom LP a já, protože jsem jejich doprovod. Seknu sebou na pohovku a naštvaně odfrknu, zatímco tuším, že Chester dorazí až tak za dvě hodinky, zatímco se bude předvádět před těmi slepicemi.

Wrriterka Linkinačka

Chazzy dorazil až po několika hodinách! Vlastně jsem ho ani moc neviděla, protože jsem s Mikeem rozebírala jeho novej text a hrozně jsme se u toho nasmáli. Pak byl koncert, kterej jsem sledovala ze zákulisí.

Začalo mi hrozně vadit, jak se předvádí a každou chce okouzlit. Možná to ani neví, možná je Chester přece jenom takovej…

Moje nálada klesla pod bod mrazu, protože pro něj jsem obyčejná Frigidka a jak by o mě mohl mít zájem, když já před ním neroztáhnu nohy, jako ty slepice venku…

Wrriterka ChazzovaRybka18

„Frigi, máš nějakou blbou náladu?“ drcnul do mě, když viděl, jak se mračím.

„Ty sis stihnul všimnout?“ ušklíbnu se. „Já myslela, že máš oči jenom pro ten houf slepic, co tě obletujou. Hold jsou z tebe celí hotoví.“ Protočím oči a Chazzy si uchechtne.

„Tobě to vadí? Žárlíš?“

„Jasně, žárlím na tebe, protože tě děsně miluju,“ odfrknu pravdivě, ale on tomu stejně neuvěří.

„Tak co tě trápí, Sally?“ řekne mi jménem a zadívá se mi hluboko do očí. I když se špičkujeme, tak na Chazzyho se vždycky můžu spolehnout. Je to moje vrba, a já bych se mu ráda svěřila se svým trápením, ale jak bych mohla, když hlavním jádrem problému je právě on?

„Nic mě netrápí,“ povzdychnu si a zabořím hlavu do jeho ramene. Obejmu ho a vdechuju jeho vůni. Cítím jeho pevný mužný tělo a vím, že jsem se do něj asi fakt zamilovala. To je děsnej průser!

Wrriterka Benka

 

 

Líbí se Ti tento seriál?

Ano (15)
 

Ne (11)
 

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!