Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Všechno je jinak, než se zdá

- Nedokončený román


Autorka: Dixiii

Vítám Tě ve světě teenagerů! Theres je správná holka a se svou partou si užívá plno legrace, ovšem když jí do života vstoupí nový kluk - Mike Shinoda - všechno se tak nějak pomotá a ona začíná ztrácet půdu pod nohama. Tragické chvíle se střídají s těmi hezkými a romantickými, což je dokazuje, že tenhle román je reálný a rozhodně mu nechybí ani láska, ani naděje. V Theresině partě je i Chester a Phoenix a kdoví, jak to dopadne, když je Theres seznámí s Mikeem Shinodou, který ji prostě zaujal na první pohled a už se od něj nemůže odtrhnout... A možná ani nechce. 

Seznámení s Theres, která chodí do třídy a má úžasnou partu, ve které nechybí ani Phoenix a Chester. Hlavní hrdinka je však přítelkyně Tommyho, ale nový kluk Mike Shinoda, ji rozhodně zaujme a ne málo! 
Parta nechce Mikea přijmout... Ale proč? 
Mike má své tajemství, které ho tíží a Theres se díky tomu stává jeho kamarádkou a pomáhá mu... 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!