Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Temná duše

- prozatím nedokončený román

Autorka Terry X

Román na pokračování, který oplívá temnotou, moudrem a démony. Je napsaný rukou nesmrtelné, takže je dobře čitelný a některé obraty a změny v ději se určitě zalíbí. V jejím černém světě není zdaleka nic jasné a každá vteřina znamená buďto milovat a nebo nenávidět. Chester je v příběhu jako bytost zcela nepodobná Chesterovi z Linkin Park, prostě pohled fantazie na toho skvělého rockera z úplně jiného úhlu, než jak ho známe. Přeji příjemné čtení! 

Hlavní hrdinka Zie vládne svým upírům a démonům ve světě, kde jsou lidé jen potravou. Hledá Chestera, protože ten jediný jí cuchá černé peří a zabíjí nemrtvé. Zie ho chce za každou cenu, aby ho mohla zabít... Získá ho? 

Jak se ti líbí book Temná duše?

Chester utekl, ale jak je to možné?! Měl být mrtvý! Zie se bude zlobit a Dramain musí najít řešení... Zjišťuje, kdo pomáhá Chazzymu v jeho boji proti nemrtvým... Proti démonům a upírům. 
Chester se probere a v hrudi mu zeje dýka. Ano, mocnou Zie převezl, ale co ho to stálo a proč jeho pomocník leží mrtvý na zemi a jeho duše je ztracená? Stín všechno ví a dávno už zařídil Chazzymu pomoc. Musí najít oživovatele duší... 
V této kapitole se seznamujeme s Terry, oživovatelkou duší, která se předvede celkem netradičně a zamíchá osudem všech hlavních postav... 
Dramain hledá démona jménem Dexter... On by mohl znát toho, který pomáhá Chesterovi upláchnout a ničit Zie, která se nemůže dočkat jeho popravy. Ovšem všechno se komplikuje...
Oživovatelka je tu! Chester se tváří tvář setkává s oživovatelkou mrtvých, která mu ukáže svou moc, když ji začne urážet a podceňovat. Démon, který převzal podobu kočky, ji doprovodí až k tělu, které má být oživeno. Začíná nápaditý rituál... 
Oživovačka se ocitá v mysli démona, aby zachránila duši... Ovšem démon je silný a jeho mysl oplývá podivným zlem a schopnostmi, které by mít neměla! Terry musí přijít na to, jak to zvládnout a objevit, kdo je ten silný démon! Krátká, ale přesto akční kapitolka! 
Dramain se probouzí a poznává silného protivníka... Obdivuje oživovatelku, která zvládla všechny nástrahy v jeho mysli a osvobodila duši... 
Mike se probouzí a někdo ví, že zradil... Někdo velmi blízký! 
Chester sedí na posteli a nechce spát, ačkoliv je fyzicky vyčerpaný. Dlaně má spálené, když pomáhal svému nejlepšímu příteli a zrádci -  Mikeovi. Jenže nemůže spát, vzpomínky na jeho lásku se vrací jako bumerang a to je mnohem horší mučení, než které mu může způsobit Zie, což je nejmocnější upírka na světě. 
Vítej doma, Terry... Oživovačka duší ani netuší, s jak mocným démonem se zapletla! Asmodeus pro ni má nabídku, která se neodmítá, ale která ji může stát život... Jak se Terry zachová? Odmítne nebo přijme nabídku a stane se rovněž lovcem? 
Dramain pátrá po oživovatelce, která oživila Mikea a dala mu prakticky do těla. Chce ji dostat. Touží si s ní pohrát jako kočka s myší... Ale nejdříve ji musí chytit a na ten úkol se tuze hodí noshledi samotné Zie. 
Terry se zapletla s velmi špatnými bytostmi... A to jí nejspíš jen tak neprojde. 
Zie se s oživovatelkou Terry už setkala... Kdy to bylo a proč? 
Pěkně akční kapitolka! Terry bojuje, jako o život! Vlastně... bojuje o svůj holý život doopravdy. 
Chester hledá pomoc, ale dopadne to s ním dobře?
Knihovník Joe a oživovatelka Terry... Která má něco z Dramaina. 
Dramain se zlobí... A jeho poddaný je nevychovaný. 
U Terry je návštěva... A řeší se vážné věci. Smrtelná zvědavost. 
Dramain chce Terry za každou cenu a poznává nepříjemnou zkušenost - jeho milenka Danny je taktéž i milenkou oživovatelky a jen tak její duši nezaprodá. 
Zie je vzteky bez sebe... Oživovatelce se záhadným způsobem povedlo vyváznout z pasti! 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!