Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Super sousedé

Prozatím nedokončený román


Autorka ChestarNut

Mladý Mike Shinoda měl vše, co chtěl, vedl spokojený život. Potom se do vedlejšího domu nastěhoval Chester Bennington se svou rodinou a jeho poklidný život se změnil. Nejdříve byl Mike tolerantní, přehlížel některé věci a snažil se být dobrým sousedem, ale i jeho pohár trpělivosti jednou přeteče a Mike se chce Chestera zbavit, protože už tuší, jak by život vedle takového souseda vypadal. Vyhlásí Chesterovi válku a bude se ho snažit všemožnými způsoby naštvat tak, aby se rozhodl, že se odstěhuje, ale Chester je velmi vytrvalý a nerad prohrává. Navíc se mu jeho nové bydliště líbí a nehodlá ho jen tak opustit. 

Mladý Mike Shinoda měl všechno, co kdy chtěl. Měl práci, která ho baví a těší, hezký dům v klidné čtvrti, krásnou a milující manželku, dítě na cestě, drahé auto a příjemné sousedy. Byl velice spokojený a život ho bavil.

   

Seznámení s Chesterem a Samanthou....
V předchozí mu Chester skoro zlomil prsty, copak se asi stane v téhle? Je v Mikeově umělecké dílně... Světe, boj se! :o))
Začíná druhý den, kdy má Mike za souseda Chestera, který mu zrovna do oka nepadl. 
Jak probíhal rockový večer a co všechno sousedovi Chesterovi projde? 
Mike už to nezvládá a chce souseda vystrnadit. Jak ale na to? 
Mike si opět jde pro noviny, protože ty jeho zas záhadným způsobem zmizely a u toho si Chazzy domluví rockový večer... 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!