Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Robot Protektor

- Román prozatím nedokončený


Autorka Chensie Dewill

Erotický román z vojenského prostředí, který je plný fantazie i romantiky. Hlavní autorka se totiž zamiluje do svých robotických strážců... Jsou povinni sloužit své paní a ta si náležitě uživá všech jejich pozitivních vlastností a dovedností, kterými ji zahrnují. Mezi poutem ochránitelských robotů a Bakchus ale vzniká také láska, přátelství a v první řadě také erotické zážitky prolínající s nebezpečím, které na ně všude číhá.

První část book ROBOT PROTEKTOR. Začíná válka a Bakchus, diktátorova dcera, si zaslouží tu nejlepší ochranu. Jako její ochránci nastupuje skupina Linkin Park jako roboti, kteří do puntíku splní každé její přání a jsou schopni za ni objetovat i život. Bakchus však brzy pozná, že i roboti jako by měli srdce a zamiluje si je.
Cesta ze základny je zavede do pralesa, kde číhají mnohá nebezpečí. Pro rozmazlovanou Bakchus to není žádný med, ale roboti vše zvládají na jedničku. Každý okamžik stojí za to a dává jim rozvinout nové přátelství..
Protože Bač je v podstatě dospělá žena, patří do jejího života i erotika. Proto je tahle část i z pohledu robotů zaměřená hlavně na erotické poznatky. Přátelství postupuje v lásku a Bač poznává, že roboti jsou mírumilovnější než lidé, už nechce být člověkem..
Nová vesnička přináší nové poznatky a dokonce i ztrátu paměti, která Zero postihne. Není to ale nic, s čím by se školený robot protektor nevyrovnal!
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!