Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Oliver Bourdon napůl dospělý

Prozatím nedokončený román


Autorka: NoBrain

Oliver právě dokončil základní školu a chystá se na střední, ale ještě předtím ho čekají letní prázdniny. Otec mu slíbil, že ho vezme na turné s kapelou, jenže nebyl by to náš Oliver, kdyby se mu něco nestalo a tak se musí vrátit domů, kde mu začne jeho první velká láska, jenže to není úplně podle jeho představ. Jeho věrná kamarádka Bibi mu s jeho problémem chce pomoci, ale nedá se s tím nic dělat a Oliver to bude muset přijmout, ale Bibi to přijmout nechce a vyprovokuje Olivera k akci. Později toho budou oba litovat a Rob má v hlavě otázku co s tím a nakonec přijde s řešením. Jenže... Rob neví úplně všechno a tak se jeho řešení rozplyne ve stejné otázce, jako předtím - co s tím. 

Je tu nové dobrodružství s Oliverem a tady ho poznáváme jako teenagera... A je to pořád stejně rozkošné kvítko. Nudit se s ním nebudeme. :o))
Oliver se musí postarat o svého otce a zvládne to na jedničku! 
Kapitola s názvem Turné, kde se znovu setkáte s Oliverem. Rob se na na turné těší a Oliver jakbysmet. Jak si jízdu tourbusem užije Oliver s Linkin Park? Více v kapitole. ,o)
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!