Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Hemžení v mé hlavě

- prozatím nedokončený román

Autorka Linkinka

Román na pokračování, který je plný zábavy a romantiky. Hlavní hrdinka Kate je správná holka, která má za přátele právě světaznámou kapelu Linkin Park! Ale to z ní nedělá nějakou namyšlenou holčinu, ba právě naopak. Kate je přátelská, milá, vtipná, chytrá a talentovaná... Takže není divu, že se do ní její nejlepší kamarád Mike Shinoda zamiloval. Ovšem, má to háček! Kate se bude vdávat a Mike... Je bohužel jen kamarád... 

Mike neustále myslí na Kate a bez ní mu nic nejde. Ani rap, ani život ho bez jeho kamarádky Kate nebaví. Ale, co když už na ni nemyslí jako na kamarádku? Což by mohl být problém, protože Kate se má vdávat a on je právě jen ten kamarád.... 
Prolog, který ukazuje hlavní hrdinku Kate ve svém živlu. S touhle holkou, která je náhodou skvělá kamarádka Mikea Shinody, se člověk nenudí. Hned v této kapitole se dozvíš, jak si užívá na večírcích u Benningtonů a nosí Mikeovy kšiltovky. Vtipná kapitolka, lehká na čtení. Kate si každý oblíbí, protože patří mezi vtipálky a člověk se s ní nenudí. 
Kapitola s názvem Danny vypovídá o návratu snoubence...
Kate se dozvídá věci, které vyvolají takovou reakci, že... 
Kate potřebuje oporu od Mikea, ale dostane ji? 
Kate je ve splínu a jediný, kdo ji z toho dokáže dostat, je Mike... 
Romantická kapitola... Mike a Kate jsou jen přátelé. Jen přátelé... 
S názvem Keep Smilling! Mike a Kate se konečně dají dohromady...
S názvem Velká láska. Kate se objevuje v novinách... 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!