Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Sugar

Wrriterské jméno: SUGAR
Kontakt: Mamlas.XD@seznam.cz
Počet story: 20 ; Registr: Lp-s05

Wrriterka: SUGAR
* Romantická story ; CZ
Hlavní hrdinka Anna se stane Au-pair u Sam Bennigton, kde se seznámí s Mikeem a láska může začít. Středně dlouhý romantický příběh s realistickým podtextem.
Wrriterka: SUGAR
Krátký satirický fejetton se zábavným dějem, který se točí kolem Linkin Park. V jednom dni autorka vylíčila všechny bláznivé a veselé nápady, co ji jen napadly. Chester po ní jde kvůli tatrance, ale ona mu uniká... :o)

Wrriterka: SUGAR
* Reálná story; CZ
Začátek Vás trochu zmate, ale jakmile budete ve společnosti Linkin Park bude se Vám číst lehce a příběh Vás zaujme. Středně dlouhý realistický příběh.

Wrriterka: SUGAR
* Lehce hororová story ; CZ
Trochu "bubákovatý" příběh začíná svátkem Hallowenem, kde se hlavní hrdinky nechají inspirovat horory jako je Texasky masakr motorovou pilou, to ale jeste nevedeli, ze i realita je zacne desit. Konec je vsak vtipny a samozrejme se v pribehu setkame s Linkin Park.
Wrriterka: SUGAR
* Vtipná story ; CZ
Vtipná krátká povídka o gamblerství, kterému se věnuje i Chester. Hlavní hrdinka se spolu s Mikeem jeho vášni zasmějí a setkání je nemine.

Wrriterka: TERRY X

* Fejeton

Krátký vtipný příběh, který si opět tropí žerty z Chensie a její kámošky Chesterry, které na Hallowen potkali Linkin Park a u Mikea doma si spolu s Linkin Park pouští horory. Linkini z toho samozřejmě mají legraci a nenechají si příležitost, jak dívky vylekat.

Wrriterka: SUGAR
Romantická story; CZ
Dlouhý příběh, kde hlavní hrdinka Amy, Josephova dcera, randí s Jasonem, bratrem Mikea Shinody. Nějak jim to neklape a na scénu nastupuje Jasonův bratr Mike... A co když právě on jí dá smysl života? Vtipně popsáno a o romantické chvilky není nouze! 
Posledni komentare
03.06.2012 16:00:29: Docela jsem se bavila smiley jenom jsem se nejdřív ztratila na začátku s tím kdo byl jason. já furt my...
Wrriterka: SUGAR
* Reálná story ; CZ
Reálný příběh začíná koncertem Linkin Park, kde se hlavní hrdinka spolu s přáteli pobaví, ale i seznámí s Linkin Park. Očekávejte pohodový příběh, který vás zaujme.
Wrriterka: SUGAR
* Reálná story ; CZ
Realistický příběh o problémech dospívající hlavní hrdinky, která má u sebe naštěstí Mikea Shinodu, který jí vždy pomůže. Nevznikne z jejich vztahu, ale i něco víc?
Wrriterka: SUGAR
Romantická story; CZ
Dlouhý románový příběh, který se motá kolem hlavní hrdinky, která má blízko nejen k Chesterovi, ale i k Mikeovi. Je s bratrem jako pomocnice na jejich turné a užívá si to natolik, že se stihne i zamilovat... 
Posledni komentare
09.07.2012 02:25:08: Znova Dík smiley${1}
08.07.2012 16:31:02: Jůůů to bylo romantický! smiley${1}smiley${1}smiley${1} Povedený!!!!!
04.07.2012 11:39:50: Nemáš za co ;).... jen tak dál :D
04.07.2012 11:13:06: Dík :)
1  
2  
3  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!