Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Spolupráce

Příběhy v této kategorii jsou spoluprací dvou či více wrriterek, které mají na povídce stejný díl. Tyto povídky jsou důkazem, že spolupráce wrriters dokáže vytvořit story, která stojí za to. Vyberte příběh, který se wrriterkám povedl nejlépe. Své příspěvky zasílej na Chensie@centrum.cz! 


Wrriterky této rubriky (11)
TerryX a Chensie Dewill ; Pixie a Dixie ; Chensie Dll. a Karmen Bennigton ; A.S.I.M. (Mišičkav), Lindabra a Katy_ytak ; Terry Delson a Fire


Wrriterská spolupráce: TERRY X ; CHENSIE DEWILL
Seely a Priory jsou nepřátelé na život a na smrt, protože bojují obě o stejnou lásku - Chestera, který má ovšem pouto k oběma dívkách. Ovšem ani Chester není bez chybičky, dívky jsou natolik zaslepeny láskou a nenávistí k sobě samým, že si ani nevšimnou, že jim Chestera přebral někdo jiný. Akční fantazi příběh o lásce, bojovém umění a nenávisti.
Wrriters: CHENSIE DEWILL ; TERRY X
* Fantaziální story ; CZ
Krátký vtipný příběh, ve kterém se dvě fantazmagoriiní bytosti zamilují do Chestera, unesou ho a pomalu zjišťují, že to nebyl až tak dobrý nápad. Chester totiž v jednom kuse křičí. Aby to nebylo málo, život jim ztěžuje skřet Zinn, který jim neustále provádí lotroviny a Chesterův křik ho výsostně mučí.
Posledni komentare
08.11.2008 17:09:23: Zajímavý... :)smiley${1}pěkný :)
Wrriters: PIXII ; DIXII
Krátký příběh o nejlepších přátelích. Děj je lehký na čtení, zajímavý a romantický. Láska a pohoda se line od začátku příběhu až do konce. Nečekej žádné náhlé zvraty, spíše lehká překvapení, která upevňují pohodu příběhu.
Wrriters: CHENSIE DEWILL ; KARMEN BENNNIGTON
* Reálná story; CZ
Krátký ztřeštěný příběh o hlavní hrdince Karmen a její kamarádce Mascaře. Karmenin život ztrpčují Chesterovo výlevy, kamarádčiny bláznivé nápady a milovaný Mike, který svou drahou polovičku nechtěně trápí, co se dá. Karmen má už všeho dost a začíná vše radikálně řešit.
Wrriters: PIXIE ; DIXIE  
* Reálná romantická story   ; CZ
Hlavním hrdinou reálného, středně dlouhého příběhu, je Chester Bennington. Milovník a rocker s citlivou duší a otevřeným srdcem. Jenže jeho láska není tak silná a šťastná, jak si myslí jeho polovička. Nic není navždy a nic není podle představ, celý jeho život se začne pomalu houpat a posouvat jiným směrem.. Jenže, co když si to Chester jen namlouvá??
Wrriterky: PIXIE ; DIXIE
* Reálná story ; CZ
Mike a Anna jsou šťastní, protože se jim narodilo jejich vymodlené dítě, ale čím víc roste, tím méně je podle jejich představ. Mike už si neví rady a na pomoc přichází Chester, který je Star jako nejlepší přítel a strýček zároveň. Dokáže rozlouskat všechny problémy a stmelit rodinu opět dohromady.
Wrriters: 
A.S.I.M.(dříve Mišičkav) 
LINDABRA 
KATY_YTAK
* Záhadná romantická dektetivní story; CZ
Středně dlouhý příběh pocházející ze školního prostředí, který je propojen záhadami a legrací. Tři kámošky, které jsou v tomto příběhu hlavní, tě budou po celou dobu doprovázet a setkáš se díky nim i s Chazzem, Mikeem a Robem. Chytlavý příběh s romantickým podtextem a děsivým dějem.
Wrriters: TERRY DELSON ; FIRE
* Upíří story ; CZ
Středně dlouhý příběh s chladným upířím dějem a zajímavými zápletkami. Děj se odehrává z části ještě u lidské společnosti a po proměně hlavních hrdinek se přechází do světa upírů, hřbitovů a rakví. Mezi milostným vzplanutím Chestera pocítíš i jeho vášen a hněv..
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!