Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátký veselý příběh, z části psaný formou deníku a zobrazující životní etapu hlavní hrdinky Petry a její kamarádky Barči, která šílí po Linkin Park. Obě mají své oblíbence a nejraději by se s nimi dali dohromady..
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh s realistickým romantickým dějem. Bylo to až moc krásné věděla, jsem že to není na pořád ale přála jsem si to a teď mě to bolí hodně bolí ale nejen za mě ale i za Mika , Chestera a Susan. A tohle je můj příběh..
Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátký romantický příběh, který začíná slzami hlavní hrdinky Petanky, která miluje Mikea. On se má však ženit a jeho ženou je Anna, Petanka se na to nemůže ani dívat. Stojí při ní Chester a ona má poslední šanci, jak získat Mikea zpátky. Buď to vyjde a nebo ne..
Wrriterka: P. SHINODA
* Smutná story ; CZ
Krátký příběh, kde hlavní hrdinka má život jako pohádku, ale zdání klame. Mike Shinoda, který bude po jejím boku je jí vždy oporou, ale když jí doktor řekne tragickou zprávu, těžko se s tím oba vyrovnávají..
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký realistický příběh, kde hlavní hrdinka Petra využije nepozornosti Mikea a Samanthy a s Chesterem si užije své. Ale tím to nekončí, podvést dobrou kamarádku se jen tak nevyplácí a brzy na to doplatí. Bohužel ale Petra Chestera opravdu miluje, jenže všechno je jinak..
Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s lehce romantickým a akčním dějem. Mladá dívka by se v noci po Los Angeles neměla procházet sama, o tom se hlavní hrdinka příběhu přesvědčí a má štěstí, že je na blízku její zachránce Mike..
Wrriterka: P. SHINODA
* Tragická story ; CZ
Krátký příběh, kde hlavní hrdinka spíše vzpomíná na krásné časy, kdy se poznala s Mikeem a prožívala s ním společné chvíle. Smutný děj je trochu strohý, ale lehce čitelný a plný vzpomínek.
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh s realistickým dějem, kdy hlavní hrdinka začne studovat v Los Angeles, což se jí stane osudným a seznámí se s Mikeem Shinodou. Oba se do sebe zamilují a prožijí několik lehce erotických a romantických chvilek..
1  
2  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!