Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Láska v L. A.

Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Kraťoučký příběh s veselým romantickým dějem, kde je hlavním vypravěčem Chester, který čirou náhodou potká dívku, do které se bláznivě zamiluje. Jejich setkání je v podstatě hlavním dějem, ale kdo umí číst mezi řádky vycítí Chesterovu touhu a vášeň po nové dívce.

Rychlostí blesku běžím do studia abych tam byl dřív než Mika a mohl na něj vybafnout "Baffffff" "aaaa Chestere ty blbče" "Miku nepočural ses?" zeptám se starostlivě " ne" "nelži" "jen trošku hele Chezzyn dneska přijede moje sestřenice tak se chovej slušně jo" "jasně šéfe" nestačím to ani doříct a už se ve dveřích objeví ta nejkrásnější žena co jsem kdy vyděl " Sam ty už si taky" líbne jí na tvář "tohle je Chester" "ahoj" "ahoj" zamumlám trochu rozpačitě "nevšímej si ho je to prase ani se na mojí sestřenici nedívej" "Miku drž hubu" "jo já raději pudu" "ty si ještě tady" řeknu nezajímavě "dávej na Sam pozor a žádný prasečinky" . "Jsi v L.A poprvé" "dá se to tak říct nechceš mi dělat průvodce?" "rád". "Máš přítelkyni?" "ne zatím jsem nepotkal tu pravou a ty máš přítele?" "řekněme že jsem už měla bejt vdaná ale u oltáře mi řekl že mě nemiluje". "Zajdeme ke mně?" "jo to by bylo skvělý" sedneme si na sněhobílou sedačku a jen tak na sebe koukáme jenže já už to nemůžu vydržet "zamiloval jsem se do tebe" "já do tebe asi taky" to už se neudržím a začnu jí vášnivě líbat jenže ona se odemne odtrhne a odejde . Ležím jen tak na posteli a přemýšlím co jsem udělal špatně sakra zvonek slezu dolu a když otevřu dveře nestačím se divit stojí tam Sam promočená až na kost "ahoj chci se ti omluvit že jsem odešla ale měla jsem strach" "půjdeš dál?" "ráda" "měla by sis dát sprchu at neprochladneš" "jedině jestli tam půjdeš se mnou" odpovím jí polibkem pomalu z ním sundávám šaty a vedu jí směre ke sprše kapky vody stékají po jejím krásnem ,křehkém těle po chvilce jí zabalí do osušky a odnesu do ložnice kde se nádherně milujeme až do rána. Probudím mě polibek "jak ses vyspinkal?" "nádherně když si tu byla semnou" ale to už je minulost protože teď si mrtvá a zbyly tu po tobě jen zpomínky a náš syn "taky kdy se vrátí maminka?" "už brzy" "Chestere pojď k nám" "Petro jen tam budu otravovat" "ne mi tě s Mikem potřebujeme" "dobře" .Sbohem Sam miluju tě

-věnováno pro kámošku Andreu Švecovou-

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!