Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Láska, smrt a bolest

Wrriterka: P. SHINODA
* Tragická story ; CZ
Krátký příběh, kde hlavní hrdinka dostane zprávu, že umírá. Mike, Chester a Samantha jsou jí sice oporou, ale smířit se se smrtí v době, kdy našla svou lásku, kterou miluje je těžké. Stále ještě doufá v zázrak..
Jedu si jen tak ve svém autě a pořát nechápu proč zrovna já nikomu jsem neublížila a teď mám umřít.Nevím jak to řeknu Mikovi v tu chvíli přestanu přemýšlet a šlápnu na plny jsem odhodlala ukončit svůj život ."nééééééé to nemůžu" šlápnu na brzdu ale je pozdě nestačím ani vydechnout a ucítím náraz .Kde to jsem?? nechápu co tu dělám a jak jsem se tu dostala "ne to ne" je to můj pohřeb jsou tu všichni lidi co mám ráda snažím se najít Mika a nemusím hledat dlouho . Slzy mu stékají po tváři vypadá tak bezmocně co jsem to udělala .Jak jsem jen mohla opakuju si pořát dokola jdu přímo k němu obejmu ho a políbím na tvář strašně mě bolí že je nešťastný každá jeho slza je jako rána nožem . Mojí jedinou útěchou je Chester a Samantha "Miku to bude dobrý" ti dva to nechápou vím snaží se mu pomoct ale nevím jestli je tohle dobrý nápad "nemůžu na ní jen tak zapomenout vám se to řekne neztratily jste člověka kterého jste z celého srdce milovaly" rozmáčkne skleničku z jeho ruky tečou malé proudy krve "Miku není ti nic" vykřikne Samantha zděšeně "nechtě mě na pokoji nechci s nikým mluvit ani nikoho vidět" oba mu vyhoví a odejdou. Chtěla bych mu pomoct ale nemůžu vytáhne si střep z ruky a přiloží si ho k zápěstí a najednou si prořízne tepnu necítí žádnou bolest spíš úlevu pomalu umírá a nikdo mu nemůže pomoct začínám cítit jeho přítomnost vedle mého těla .Je stále blíž obejme mě a políbí neustále cítím jeho přítomnost pořát sílí přitiskne mě k sobě a políbí "miluju tě" opakuje pořát dokola "já tebe taky" odpovím láskyplně "proč si mě opustila" zeptá se něžným polibkem "nechtěla jsem" odvětím ne přestávám cítit jeho přítomnost otevřu oči a vidím Chestera jak se snaží svého kámoše přivést k životu "Miku přece mě neopustíš nechci ztratit kámoše"je mi ho líto .Upřeně se podívám na Mika "myslím že bys měl jít" co to dělám nechápu svoje jednání "ale já chci být s tebou" "já taky ale Chester tě potřebuje" tyhle slova bolí "ale já potřebuju tebe" naposledy mě políbí a najednou je pryč "no tak Miku tohle mi nemůžeš udělat" nikdy jsem neviděla Chestera tak zoufalého bolí mě že odešel ale bude to tak lepší.Co se to děje vidím sama se v den své smrti a moc dobře vím že zrovna přemýšlím o své smrti chci přidat plyn ale zarazím se jedu dál a najednou zazvoní mobil "ano" "tady doktor Werein" nechápu proč mi volá když mi teď řekl že umírám "copak si přejete" "mám dobrou zprávu neumíráte" "cože" nechápavě odvětím "spletl jsem se dali mi výsledky jiné pacientky" mám strašnou radost .Najednou cítím že začínám mizet zavřu oči a když je otevřu jsem ta co řídí auto ta co neumírá.Dojedu domu a první co udělám je že políbím Mika je mi jedno že Chester se málem udusil kolou protože mě záleží jen na tom že jsem blízko Mika a můžu se ho dotýkat. "Miluju tě" zašeptá "já tebe taky" odvětím šťastně.
Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!