Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Kde končí svět

Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátká povídka s romantickým podtextem. Hlavní hrdinka Petra je s Mikeem už téměř dva roky a moc se milují, ale její příběh směřuje k tomu, jak se vlastně s Mikeem seznámili a jejich životy se spojili.

Je krásný slunečný den a já se rozhodnu jít běhat ,dám si přestávku až u útesu lásky kde se zaujatě dívám na moře .Najednou vidím někoho kdo se právě chystá skočit z útesu nedá mi to a běžím se kouknout kdo to je ……………Pomalu se k němu přiblížím a bez toho aniž bych něco řekla dostanu odpověď „miloval jsem jednu ženu a ona mě podvedla s mojím bratrem“zadívám se mu do očí a odvětím „to je mi líto “očividně jsem ho naštvala „o lítost nestojím“ otočí se a odejde pryč no ale já si uvědomím že by nikdy neměl být sám když je Den Svatého Valentýna.

Celou cestu do města se ho snažím rozveselit ale jak později zjistím nějak to nezabírá .Nevím proč ale chci být v jeho blízkosti nechápu to.Dej mi už pokoj prosím“ sklopím oči ale pokoj mu nedám teda do té doby dokud mi nezabouchne dveře od svého bytu .

Pomalu se stmívá a já pořát myslím jen na něho nedá mi to a vydám se za ním do jeho bytu .Zazvoním a nic tak zvoním až do aleluja ale pořát nic asi není doma pomyslím si .Nestačím ani vyjít z baráku a už slyším místní drbny „no vždyť vám to povídám tak chlapec se nehnul z bytu od ty doby co zabouchl dveře té mladé slečně“ „to je divní jen aby si něco neudělal“ teď jsem z toho jelen a rozhodnu že zajdu za správcem domu „ dobrý den mohla bych dostat klíče od bytu 10“ „pročpak slečno vždyť tam nebydlíte“ teď mě dostala ale na mě si nepřijde „no ale bydlí tam můj přítel a chci ho překvapit “ no dobře tady jsou“ musím uznat že tohle byl můj nejlepší herecký výkon.

Otevřu dveře a kouknu se kouknu tam a on nikde „halo je tu někdo “asi tu nikdo není ale ty drbny říkaly že pane bože on se otrávil no to je zase den v minutě zavolám záchranku která je děsně pomalá. Nedala jsem mu pokoj ani v nemocnici celou noc jsem s ním strávila v nemocnici .

Konečně se probral „ahoj“ řeknu poněkud rozpačitě „ahoj kde to jsem“ „v nemocnici “usměju se na něj „a to tu mají tak hezké sestřičky“musím přiznat že tohle se mi líbí „né já……….“ani to nestačím doříct a už mě políbí „asi jsem se zamiloval“tohle jsem měla v plánu říct já .“Jak se vlastně jmenuješ “tuhle otázku jsem čekala „Petra a ty??“usměje se „Mike “.Dnes už jsem s Mike dva roky a taky vím KDE KONČÍ SVĚT.

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!