Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Jak bolí láska

Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh o zlomené lásce. Chester a Petra jsou manželé a ona ho moc miluje, ovšem on se změnil. Jen vrčí a nejraději by byl někde jinde. Petře se podaří zjistit kde a se kterou, což jí samozřejmě zlomí srdce a je na řadě vyřešit tenhle složitý problém zvaný nevěra..
Pohádka i tak by se dal nazvat můj život no tedy bývalí život . Možná to skončilo protože jsem nebyla dost hezká nebo snad dost chytrá to bude asi ten praví důvod a nebude z daleka jediný . Všechno to začalo na jednom z těch světových festivalů tak jsem poznala jeho Chestera byl mladej a blbej ale nevadilo mi to protože byl děsně milí a praštěný jako já asi to bylo právě to co nás k sobě tolik přitahovalo. Chodili jsme spolu asi tři roky a pak mě požádal o ruku nemohla jsem odolat a řekla mu své ano . Měly jsme skvělej život užívaly jsme si on si splnil svůj sen o slavné zpěvákovy a já o šťastném životě o pár let později se nám narodil syn všechno to bylo jako pohádka ale pak přišlo zklamání a bolest a tady je můj příběh :

"Ahoj lásko" řeknu nadšeně Chesterovi jakmile dorazí z letiště a ještě ho líbnu na tvář "nech to" řekne nasupeně a odstrčí mě od sebe "co se stalo?" zeptám se poněkud překvapeně "nic coby se mělo stát" vyjekne na mě " no já nevím myslela jsem že mi to řekneš sám ale jak vidím tak s tebou není rozumná řeč" urazím se a jdu se opalovat k bazénu "ty si zase nic neuvařila ? " zařve z kuchyně no je fakt že jsem nic neuvařila bo se mi nechtělo ale i kdybych vařila tak za to jak se mnou teď jedná bych ho nechala chcípnou hlady . "Chestere ?" zeptám se tázavě však odpovědi se nedočkám jelikož můj manžílek právě třísknul dveřma a někam odjel což by mě zajímalo kam ale nechce se mi stávat tak se nepodívám . Sakra kde je za chvíli bude půl noc a on nikde no konečně slyším jeho auto sednu si na schody a čekám jak mi tohle vysvětlí "kdes byl?" zeptám se jakmile vejde do dveří " co je ti po to " řekne hrdě "no docela dost si můj manžel a mě zajímá kdes byl" "hele já ti něco řeknu nestarej se o můj život jo a raději se starej o sebe jen se na sebe podívej si škaredá , pitomá blbá nána" teď mě teda uzemnil . Dál už se se mnou nebaví a odchází do ložnice za to já sedím pořád na schodech a brečím jak želva nejde mi do hlavy co se s ním stalo .

A v tomhle duchu to jde každý den nevím co se stalo ale vím že to tak nenechám a zjistím to .

Ležím jen tak na pohovce a dělám že spím cítím Chesterovu přítomnost ale nesnažím se otevřít oči . "Odpust mi to všechno Petro" řekne smutně a já mám chuť na něj skočit a říct mu že ho hrozně moc miluju ale neudělám to políbí mě na tvář a odchází . Když ho slyším startovat tak rychle vyskočím ze sedačky a beru klíče od mého auta jakmile odjíždí naskočím do mého autíčka a pádím rychle za ním ale samozřejmě nenápadně . Zastaví až na druhém konci města u nějakého na první pohled přepychového domu a teď mi ublíží nejvíc z domu vyleze nějaká ženska a okamžitě se na Chestera vrhne to mě děsně vytočí vylezu z auta a chvíli se na ně jen tak dívám myslím že mě asi teď zpozorovaly radě nechci vědět jak vypadám jsem celá uleptaná od slz a líčení mám určitě úplně zničené no prostě vypadám jak rusalka . Chester se ke mně odhodlal jít ale já ne něj čekat nebudu to rozhodně ne nastoupím do auta a rychlostí blesku odjedu ale jeho se nezbavím jede za mnou . Zastavím až doma no doma prostě zastavím tam kde bydlím ale už dlouho nebudu "Petro já….." " dost zmlkni už tos mi nemohl říct že mě už nemiluješ?? Tos ze mě musel dělat idiota jak dlouho už s ní spíš?" " Poznal jsem jí na koncertě šla si ke mně pro autogram a nějak jsme se daly do řeči a …….. a já" "mlč bylo ti jedno že mi tím ublížíš že ale co tvůj syn mě i jeho si vymazal ze svého život kvůli téhle?" nechci slyšet odpověď sbalím si svoje věci a odcházím z toho domu hrůzy mého syna beru samozřejmě sebou nevím kam mám jet ale………….. " Ahoj Miku můžu dál" "jasně" řekne přátelsky "Anno máme návštěvu" spatřím Annu jak schází ze schodu s tím s vím povýšeným výrazem v obličeji který signalizuje "jdi do prdele Petro" ale to je mi jedno "A Petro copak přišla si nás navštívit ?" "No nepřišla jsem na návštěvu ale spíš z prosbou" "sem s ní" řekne Mike" "nemohla bych u vás pár dní bydlet i se svým synem nemám kam jít" "Anna se zhrozí že by se mnou musela sdílet jednu domácnost "tak to ………." Přeruší jí Mike " tak to je přeci jasné že můžeš Petro" Anna vypadá že každou chvíli vybouchne ale Mike si z toho nic nedělá "Miku chci s tebou mluvit" "jistě lásko" " Petro přines si sem věci jo já tě pak někam ubytuju jo" "Miku já nechci abys měl kvůli mě problémy s Annou" "V pohodě ona sama je problém"

Bydlet s Annou je moje noční můra taky to nebylo nijak skvělý pořád jsme se hádaly ale Mike byl ke mně moc hodný a snažil se jí zklidnit . Mike je vážně moc hodnej když jsem požádala o rozvod tak mě pořád utěšoval a snažil se mi pomáhat jak to šlo po rozvodu s Chesterem se mnou trávil každou volnou chvíli samozřejmě Anna prskala jak tejden před výplatou líbilo se mi že mám od Mika takovou pozornost až do doby kdy jsem si uvědomila že ho miluju sice Annu nenávidím ale sama vím jak bolí rozvod a vyrovnat se s tím není taky jednoduché rozhodla jsem se tedy odejít a nerozvracet už tak nepodařené manželství

" Petro ty někam jedeš?" zeptá se mě Mike nechápavě když uvidí jak sebou tahám plno kufru " no jo" "proč?" zeptá se smutně "uvědomila jsem si že ……………………….. že tě miluju a i když Annu nemám ráda nechci ji brát něco co je jeji" myslela jsem si že když to budu formulovat takhle tak Annu která stojí na chodech nadchnu ale ne jelikož Mike se mě rozhodně vášnivě políbít a ne jednou a neustále mi opakuje "miluju tě" Anna to nevydrží a vyletí dolu jak kdyby se chystala nás každou chvíli zabit " Miku jak si mohl já tě miluju a ty ………………………….proč?" tak teď vím jak jí je a docela mě to mrzí nikdy jsem jí neviděla tak poníženou a zklamanou jako teď " odpust Anno ale já ji miluju a ne protože jsem jí teď utěšoval ale miluju jí už od doby co jsem jí poprvé viděl vzal jsem si sice tebe ale nikdy jsem tě nemiloval" . Anna už nic neřekne a se slzami v očí odchází .

A tak končí můj příběh můj život už je zase pohádkový Mika jsem si po dvou měsících vzala a musím uznat že se o mě i o mého syna stará hezky vzlášt když čekám jeho dítě s Chesterem jsem si to všechno vyříkala a zůstaly jsme přátelé dokonce jsem mu dovolila aby mohl vídat svého syna . Ale všechno nezůstalo krásné Anna neunesla rozvod a zabila se nikdy si to neodpustí a vím že za její smrt nesu odpovědnost jen a jen já . Někdy je život nespravedliví i k těm kteří si to nezaslouží ale i když si to nezaslouží tak si později uvědomí že ta nespravedlnost jim pomohla k pravému štěstí tak jako mě .

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!