Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Peťanka Shinoda

Wrriterské jméno: PEŤANKA SHINODA
Kontakt: neznámý
Počet story: 16 ; Registr: Lp-s04
Více ve Wrriters - Wrriterská minutka

Wrriterka: Peťanka Shinoda
* Romantická story ; CZ
Krátký realistický a romantický příběh, kde si hlavní hrdinka vzala za muže Mikea Shinodu z Linkin Park a teď je z ní Petra Shinodová a je na to patřičně hrdá. Svého manžela miluje, ale přeci jen se v jejím sladkém životě něco zvrtne natolik, že ji to od Mikea odradí... Co se stane osudným a najde jí novou lásku. 
Wrriterka: P. SHINODA
* Veselá story ; CZ
Krátký příběh, kde se hlavní hrdinka Petanka přičiní o seznační setkání s Linkin Park, hlavně Mikeem, do kterého se prostě nejde nezamilovat. Veselé setkání nemůže skončit jinak než milostným vzplanutím.
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh o zlomené lásce. Chester a Petra jsou manželé a ona ho moc miluje, ovšem on se změnil. Jen vrčí a nejraději by byl někde jinde. Petře se podaří zjistit kde a se kterou, což jí samozřejmě zlomí srdce a je na řadě vyřešit tenhle složitý problém zvaný nevěra..
Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátká povídka s romantickým podtextem. Hlavní hrdinka Petra je s Mikeem už téměř dva roky a moc se milují, ale její příběh směřuje k tomu, jak se vlastně s Mikeem seznámili a jejich životy se spojili.
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký realistický příběh, kde je hlavní hrdinka zamilovaná do Mikea. Když přiletí do Ameriky vítá ji veselá Anna, která čeká Mikeovo dítko a netuší, že její kamarádka miluje Mikea. Ovšem brzy se to dozví..
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Krátký tragický příběh s romantickým podtextem. Hlavní hrdinka má to štěstí, že má za přítelkyní Samanthu, díky ní se seznámí s Mikeem a přát jí štěstí v romantickém vztahu s Chesterem Benningtonem. Něco však úplně přehodí její priority a život už není jako dřív..
Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátký realistický příběh se zajímavým akčním dějem. Mimo Linkin Park se totiž v příběhu objevuje i Simír, který jim v akci pomáhá a Mike se snaží podle něho plnit úkoly, aby dopadli únosce, který Mikeovi odvlekl ženu..
Wrriterka: P. SHINODA
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, kde je hlavní hrdinka Petra manželkou Mikea Shinody, ale on chce rozvod. Petra nechápe proč, až když se ve dveřích objeví Anna, pochopí. Přebrala jí Mikea, ale co teď s tím?
Wrriterka: P. SHINODA
* Romantická story ; CZ
Kraťoučký příběh s veselým romantickým dějem, kde je hlavním vypravěčem Chester, který čirou náhodou potká dívku, do které se bláznivě zamiluje. Jejich setkání je v podstatě hlavním dějem, ale kdo umí číst mezi řádky vycítí Chesterovu touhu a vášeň po nové dívce.
Wrriterka: P. SHINODA
* Tragická story ; CZ
Krátký příběh, kde hlavní hrdinka dostane zprávu, že umírá. Mike, Chester a Samantha jsou jí sice oporou, ale smířit se se smrtí v době, kdy našla svou lásku, kterou miluje je těžké. Stále ještě doufá v zázrak..
1  
2  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!