Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Ostatní

Seznámení a něco víc

Wrriterka: CHAZZY
* Romantická story ; CZ
Krátký realistický příběh formou vyprávění. Chester se konečně odváží políbit hlavní hrdinku, přestože má Talindu. Ona ho však tajně podvádí a on už si to nechce nechat líbit. Touží si začít vztah s hlavní hrdinkou a snad jim to i vyjde...

S Chazzym se známe už dlouho. Znala jsem i Samanthu, i Talindu. S Talindou Samanthu nenávidíme a nadáváme na ni.

Jednou jsme cestou s turné s Linkinama.

Hráli takovou hru, že jsme se posadili do řady vedle sebe a ten první si potáhl s cigarety a kouř s úst poslal tomu, kdo je vedle něj a ten to zase poslal dál. Poslední , což jsem byla vetšinou já, už kouř mohl vyfouknout.

Vedle mě seděl vždycky Chazzy a vedle něj Talinda.

 

Seznámení a něco víc

 

Jednou Chazzy vyfoukl dým ještě, než mi ho poslal a něžně mě začal líbat – nevěděla jsem o co go, ale nebránila jsem se, protože jsem Chazzyho už dlouho tajně milovala.

Talinda nevěřila svým očím.

Chazzy mě odvedl vedle do pokoje a vše mi řekl. Že Talinda ho podvádí a já se mu taky líbím a hodně. Asi, že s ní skončí a začne se mnou být.

V tom pokoji k tomu došlo – ten den jsem měla košili a byla jsem na ostro.

Chazzy mi pomalu odepínal košili a líbal mě dál a dál já mu také sundala tričko – a už to bylo. Milovali jsme se jenom v kalhotách – autobus prudce zastavil a my se svalili na zem – bylo alespoň více místa a my se začali smát.

Později už došlo i na sundání kalhot a bylo to – usnuli jsme a ráno jsme se probudili.

A Talinda byla pryč.

Byli jsme šťastní a od té doby jsme spolu a ještě jsme se ani nepohádali.

 

Seznámení a něco víc

 

Jednou Chazzy objednal kino sál jen pro nás dva a bylo to senza.

Byla to komedie a nemohli jsme z toho.

Později za námi přišel Mike se svou přítelkyní Míšou, Joe se svou přítelkyní Markétou, Rob sám, Phi Phi sám a Brad s Britney Spears.

Prostě nádhernej večer.

Když jsme pak přišli večer s Chazzym domů, lehli jsme si do postele a… To už se dovtípíte sami.

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!