Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Ostatní

Nadržený Chester

Wrriterka: KARMEN BENNINGTON
* Reálná story ; CZ
Krátký sprosťácký příběh s lehce erotickým dějem, kde je hlavním hrdinou Chester. Po ránu má šílenou chuť na sex a neví, co s ní. Vyřeší to po svém a hupsne s Karmen do postele, což by ale neměl...

Jednoho dne se Chester probudil s chutí na sex. Zavolal teda bez váhání Chensie, jenže zjistil, že jeho milovaná, jediná láska, odjela na týden na pracovní schůzku.

A co teď?

Chuť tu byla pořád a pořád a byla větší a větší.

Vstal z postele a odešel na wc. Co tam asi dělal? … Nějaké sprosťárny! Ale jeho touha nebyla menší. Napadlo ho zajít do bordelu, ale co kdyby to zjistila jeho vyvolená? Popadl tedy telefon a zavolal Chensieně nejlepší kámošce Karmen. Přemlouval Kar, ať přijde, že mu je děsně moc špatně. No, a co by Kar neudělala pro kluka své nej-kámošky?

Za patnáct minut byla u Chestera.

Ten ležel s mokrým ručníkem na hlavě.

Kar o něj měla strach. Udělala mu čaj a doufala, že se mu udělá trochu líp. Když mu ho odnášela do postele, Chester seděl v trenclích na posteli a v ruce držel láhev šampaňského. Kar se jen usmála a řekla: „Ty simulante!"

„Já nesimuluju! Já… No, já jsem nemocnej! Potřebuju sex!"

„No, ale v tom já ti nepomůžu."

„Tak si se mnou aspoň připij!"

Kar ale hned Chestera upozornila, že si dá jen jednu skleničku a pak, že má schůzku s Mikeem. Nakonec z jedné skleničky byly dvě, ze dvou tři, ze tří čtyři a ze čtyř osm lahví. Tak bylo samozřejmý, že se Kar na rande s Mikeem nedostavila, a že oba byli úplně mimo, prostě to nějak malinko přehnali.

Chester měl tou opilostí takovou chuť na sex, že se s Kar začal vášnivě a divoce, a přitom tak krásně i něžně, líbat. Po pár minutách byli vysvlečení v posteli, hladili se po celém těle, líbali, no, prostě super předehra. Pak Chester přiložil ústa ke Karmeninu uchu a zašeptal: „Chceš prožít pořádné vzrušující, nemilosrdné a nezapomenutelné milování?"

Kar na souhlas přikývla.

Chester vážně nelhal, bylo to vážně nejhezčí milování. Chester něžně zasunul, vysunul a pořád dokola. No, ne, že by to bylo něžné, spíš to bylo nemilosrdné, kruté zasunutí, jak sliboval. Pak zasunutí prstíčků a líbání. Chestera totiž vůbec nezajímalo, jak se Kar cítila, on prostě jel.

Kar už lezla pod deku, aby mu taky udělala dobře, ale v tom někdo vešel do ložnice – byla to Chensie!

Vrátila se o tři dny dříve, aby mohla být svým miláčkem, který byl doma sám. Ztuhla ve dveřích v tom přišel i Mike s úsměvem do ložnice, ale hned jak viděl Chestera a Karmen, úsměv se mu z tváře rychle vytratil…

Pak se ale Chensie probudila celá zpocená ze svého hrozného a děsivého snu!

 

Poslední komentáře
26.05.2012 19:38:28: :D ten konec jsem nečekala. suprsmiley${1}
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!