Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Ostatní

Můj nesmrtelný Mike

Wrriterka: DIXIII
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, který se z části odehrává na internetovém serveru, kde se hlavní hrdinka formou chatu seznámí s Mikeem Shinodou. Takovéhle setkání nezůstane bez odezvy a brzy jí čeká setkání živě... Ale, co když jim osud nepřeje a Mike se nedostaví? 

Jako vždycky brouzdala po netu. Byla smutná, protože už dlouho neměla nikoho, s kým by trávila dlouhé chvíle. Tak si začala hledat kamarády na chatu. Theres se těšila, jak si zase najde nový, ale ten den tam skoro nikdo nebyl. Odešla a zase začala propadat depkám, už nevěděla, co má dělat, když v tom se jí ozval klasický zvuk příchozí zprávy u ICQ. Kdo to asi je? Říkala si pro sebe. „Hm… Nějakej mikeMC…"

Povídali si a poznávali se, ale pořád to nebylo ono. Tak se začali spolu bavit ještě přes Skype. dali si svoje čísla a psali si taky hezký a milý smsky.

Theres se do Mikea pomalu zamilovávala. Zjistila, že ho baví poslouchat hip hop, a že je už taky dlouho sám. Kvůli němu začala Theres zanedbávat školu. A to měla dělat ten rok maturitu. Bylo jí všechno jedno, když se bavila s Mikeem, tak nic jiného nevnímala.

Můj nesmrtelný Mike

Po čtvrt roce mu navrhla, jestli by se nechtěl sejít. Trochu se zdráhal, ale pak přijal její pozvání. Ale v den, co se měli sejít, Mike nepřišel. Myslela si, že zapomněl, ale ani na ICQ nebyl, na Skypeu také ne. A dokonce nebyl ani na chatu. Bála se o něj. „Určitě se mu něco stalo," říkala si a hledala ho všude možně.

Můj nesmrtelný Mike

Až jednou si četla noviny a tam stálo:

“Známý člen slavné skupiny LINKIN PARK Mike Kenji Shinoda leží už 1 měsíc v nemocnici San Petro v L.A."

Theres se to zdálo divný, skupinu Linkin Park milovala a divila se, jak to, že o tom nikde měsíc nepsali. Také se jí zdálo divné, že přesně před měsícem se měla sejít s Mikeem a on nepřišel.

„Jsem bláhová, to nemůže bejt on," říkala si. Ale stejně se tam vydala.

Můj nesmrtelný Mike

Když tam přišla, nechtěli ji pustit dovnitř. Vzala mobil a volala Mikeovi.

Tůt tůt tůt.

„Nebere to."

Ale na poslední chvíli to někdo vzal. „Haló? Tady je Chester, co si přejete?"

„Tady je Theres, je tam Mike??"

„Mno… on je v nemocnici a kdo jste, slečno??"

„Já… já jsem se s ním před půl rokem seznámila na chatu a před měsícem jsem se s ním měla sejít a on nepřišel… Prosím, řekněte mi, co mu je?"

„Slečno, to vy jste ta Theres, jak o ní Mike tak básnil? Je to s ním vážný, nechcete za ním přijet? Třeba by se mu udělalo lépe, kdybyste tu s ním taky byla…"

„Já stojím před nemocnicí, ale ty gorily mě nechtějí pustit dovnitř!"

„Počkejte, já si pro vás dojdu. Tak nashledanou asi za 2 minutky…"

„Naschle." Položila to a rozbulela se.

Můj nesmrtelný Mike

„Tak už sem tady," vybafl na ubulenou Theres Chester. „Hoši, nechte ji, ona půjde se mnou."

„Ok, šéfe."

Když tam přišli, byla v šoku, ležel tam na přístrojích a nevypadal vůbec jako živý. Okolo seděli všichni kluci z LP a koukali se na ní.

„Ahoj," řekli. „Ty nás asi znáš, co?"

„Ju, jasně, já vás žeru, jo a já jsem Theres."

„Tak, Theres, s Mikem je to dost vážný, probudil se jen jednou a to křičel tvoje jméno… mi jsme tě hledali a mysleli jsme, že nám povíš, co se stalo." Pověděl jí všechno Chester.

Mike se znenadání probral: „Theres, jsi tu??"

„Ano, lásko, jsem tu!"

„Pomož mi, já chci žít, abych mohl bejt s tebou!"

„Mikeu, nemluv, to bude dobrý, neboj se." Theres utekla s pláčem pryč, aby Mike neviděl, jak trpí…

Můj nesmrtelný Mike

„Pane doktore, jak je to s ním? A po pravdě, prosím!"

„Mno… slečno, moc nadějí mu nedáváme. Ale je to lepší, než včera. Nemá už takové bolesti a mohli jsme mu ztlumit dávky léků."

„Takže by se mohl teoreticky uzdravit?"

„Jistě, ale jak jsem vám řekl, moc nadějí mu opravdu nedáváme."

Tohle slyšela Theres skoro každý den. Ale asi po půl roce už byl skoro v pořádku a dokonce už mohl v pořádku a bez bolestí mluvit. Theres se stala pomalu členkou rodiny LINKIN PARK.

A kluci si jí vážili.

Když Mikea pustili, všechno se pro Theres změnilo. Byla s Mikeem šťastná, milovali se a mají spolu krásnou dcerku, jmenuje se Anna. Tak to dopadne, když se 2 lidé mají rádi a láska přemůže smrt…

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!