Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Ostatní

Láska dělá divy

Wrriterka: AKASHA
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý romantický příběh, kde se tragédie stane osudovou a nažene hlavní hrdinku Ash do náruče Chestera Benningtona... Nemají však vyhráno a tak se děj stává romantickým i smutným, když Ash zápasí o holý život a ví, že Chazzy bez ní žít nedokáže. 

„Ksakru, nechceš to laskavě ztlumit?" Mlátím na zeď vedlejšího bytu, kde bydlí ten největší idiot na světě. Nechápu, jak může poslouchat takový ty hrůzy ala Linkin Park nebo jak se to jmenuje. A ještě ty praštěný chlápky má za svý vzory.

„Sklapni, Ash! Měla bys taky z toho tvýho doupěte někdy vylízt, furt se jenom štrotíš!" zařve na mě.

Hm, asi má pravdu… Poslední dobou nedělám nic jinýho, než sedím nad knížkama a šrotím se na maturitu. Že bych zavolala Kate? Ne, beztak není doma a i kdyby, tak se bude učit.

Vezmu si discmana, na plný koule tam pustím moje oblíbený cd Britney a jdu se projít.

Láska dělá divy

Právě míjím jednu celkem snobskou čtvrť a najednou uslyším skřípění brzd, velkou ránu a ucítím, jak mnou projede tupá bolest. Poslední co slyším je, jak na mě někdo řve: „Jseš blbá? Dívej se na cestu, krávo! Sakra!"

Láska dělá divy

Probouzím se v nemocnici a u mé postele sedí nějaká holka.

Co tu chce?

„No, konečně, Ash, si myslíš, že tu na tebe budeme ještě další měsíc čekat?" zařve na mě a já se na ni jen tak nechápavě podívám.

Někdo zaklepe a vstoupí doktor.

„Může mi někdo říct, co se stalo? Co tu dělám a kdo vůbec jsem?!?" zasypu ho otázkami.

„Ehm… slečno, nemám pro vás zrovna dobré zprávy. Srazilo Vás auto a byl poškozen Váš mozek, takže došlo k celkem rozsáhlé ztrátě paměti. Není téměř žádná šance, že byste si mohla někdy na něco vzpomenout. Vaše kamarádka Kate Vám vše vysvětlí a objasní."

Hm, tak to je super, pomyslím si a Kate se dá do vysvětlování.

Tak prý se jmenuju Ash Rockfieldová, je mi 18, bydlím v Los Angeles, rodiče a brácha mi zemřeli před 5 lety při autonehodě a jiné příbuzné nemám. A ještě ke všemu mě srazí nějakej Chester Bennington, kvůli kterýmu jsem teď úplnej výmaz…

Znovu se ozve zaklepání.

Že by doktor a přišel mi říct, že mi zbývá 24 hodin života? Ne, vejde na první pohled celkem sympatickej týpek s kytkou.

„A, Chazzy už je tu. Nechám vás tady o samotě, myslím, že si máte co říct," řekne Kate a odejde.

„Tak ty seš ten, kvůli komu nemám ani páru o tom, kdo sem?" přeruším trapný ticho. Sakra, toho kluka odněkud znám. Kde sem ho jenom viděla?

Láska dělá divy

Kecáme o všem možným i nemožným asi 3 hodiny, během kterých se dozvím, že Chazzy je v tom úplně nevinně, protože jsem mu prej vběhla do cesty, pak že je zpěvák jedný celkem populární skupiny Linkin Park (že bych ho znala právě odtud?) a taky to, že jsem se do něj asi zabouchla…

Láska dělá divy

Po měsíci, během kterýho jsem se stačila seznámit se všema klukam z LP, mě konečně pouští domů, mi Kate řekne: „Víš, Ash, je tu jeden menší problém. Za tu dobu, cos byla v nemocnici si ten chlápek, u kterýho bydlíš v podnájmu, usmyslel, že tam prostě už bydlet nebudeš a když jsem se mu to pokoušela vysvětlit, tak mě poslal sbalit tvoje věci. Máš je u mě, ale u nás v rodině je teď celkem blbá situace, takže u nás asi bydlet nemůžeš, ale moje teta má když tak volnej barák, tak jestli bys chtěla…"

Ale do řeči jí skočí Chaz: „Klidně můžeš bydlet u mě, já mám taky volnej barák."

Mike s Joem začnou mít blbý kecy, jestli náhodou Chazzy nechce mít Benningtoňátka, ale mně přijde blbý se jen tak vsocknout do Chazzova domu, ale na druhou stranu se mi nechce bydlet sama v cizím domě.

„No, pokud ti to nebude vadit, tak ráda." A oči mi zářily štěstím.

A tak sem se nastěhovala k Chazovi…

Láska dělá divy

Byly asi 3 hodiny ráno a já se celá vyděšená probudila. Došlo mi, že ten sen se mi zdával už před tou mou nehodou. Bylo mi třináct, když mi rodiče a brácha zahynuli a já jediná náhodou přežila. Měla jsem před očima ten náklaďák, kterej to do nás napálil.

Chazzy vtrhnul do mýho pokoje, jestli sem v pořádku.

„Jo, všechno v pohodě, to byl jen zlej sen…"

Chester mě zůstal přes noc…

Láska dělá divy

Měsíc utekl jako voda.

S Chazem jsme byli strašně šťastní a já si myslela, že jsem konečně začala žít novej život, ale jaksi jsem se dost mýlila.

Jednoho rána jsem se vzbudila (Chester jako obvykle ještě chrněl) a najednou se mi zamotala hlava. Švihla jsem sebou a praštila jsem se do hlavy. Když se Chazzy vzbudil a všiml si, že tam bezvládně ležím, okamžitě zavolal záchranku.

Nevím proč, ale všechno, co se kolem mě dělo, jsem vnímala, ale nemohla jsem se probudit.

V nemocnici Chazovi řekli, že jsem znovu upadla do kómatu a že je hodně malá šance, že se ještě někdy probudím. Dávali mi maximálně 2 měsíce života, protože při tom, jak mě srazilo to auto, se mi vážně poškodil mozek.

Chaz se skoro zhroutil.

Já a kluci z LP jsme byli jeho rodina, protože jeho rodiče žijí někde v Austrálii a bratr mu zemřel, když byl Chaz ještě dítě.

Vnímala jsem, jak z mnou Chester, Kate i kluci každý den chodili, vyprávěli mi, jak pokračují ve skupině – Chaz mi dokonce začal pouštět písničky LP, páč za tu dobu, co jsem s ním, se mi Linkini začali moc líbit. Chtěla jsem konečně otevřít oči, všechny je tam obejmout, ale nemohla jsem se ani pohnout.

Jednou za mnou přišel Mike a řekl mi to, čeho jsem se nejvíc obávala: „Ash..." V jeho hlase jsem cítila, že něco není v pořádku. „Mám pro tebe špatný zprávy. Chazz… Chazz se pokusil o sebevraždu… Ještě ho operujou, ale dají ho k tobě na pokoj. Snad bude v pořádku, ale ty nesmíš zemřít!"

Za chvíli se otevřely dveře a přivezli za mnou Chazze.

Mike se zeptal: „Jak mu je? Bude v pořádku?"

Doktoři řekli, že Chester bude v pořádku, ale mě prý nedávají víc, jak týden života.

Panebože, tohle Chestera zabije, pomyslela jsem si.

Láska dělá divy

Den ode dne to bylo čím dál horší…

A potom přišel ten den, kdy jsem cítila, že bude poslední.

Pozdě večer se pomalu začala vytrácet duše z mého těla.

Zdál se mi sen.

Šla jsem dlouhou chodbou, na jejímž konci zářilo ostré světlo. Pomalu, ale jistě se přibližovalo a já v dáli slyšela hlas Chestera: „Ash! Ty nesmíš zemřít! Nesmíš mě opustit! Když zemřeš ty, zemřu i já!"

Dokážu to, řekla jsem si.

Nedopustím, aby Chaz zemřel…

Láska dělá divy

Už zase se mi zdá sen.

Sedím v autě vedle svýho bráchy a proti nám se řítí náklaďák. Ani jedno auto nezpomaluje a já křičím. Když má dojít ke střetu, probudím se.

Opravdu jsem se probudila! Najednou jsem viděla všechno okolo sebe! Nemocnici a hlavně Chaze, jak sladce spí.

Kolik je? Teprve půl šesté?

Chester se pohnul.

Láska dělá divy

Na chvíli jsem usnula, ale hned jsem se probrala, protože u mé postele seděl Chazzy a poslední jeho slova co jsem slyšela, byly: „Ash, teď už pro mě život nemá smysl, ty zemřeš a já tu budu sám. To ne, já nechci, půjdu s tebou." A odešel.

„Chestere!" Pokusila jsem se alespoň trochu zakřičet, on se otočil a vrhnul se mi kolem krku.

Láska dělá divy

Po pár dnech nás oba pustili domů.

Bylo to právě týden před Chazovýma narozkama a já pro něj měla ten nejhezčí dárek. Po oslavě, když už všichni odešli a my zůstali sami stát v obýváku (kde byl mimochodem velkej bordel), jsem si Chaze k sobě přitáhla, objala kolem pasu a řekla: „Budeš táta!"

 

 

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!