Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Ostatní

V této kategorii nalezneš povídky autorek, které mají nanejvíš tři příběhy. Kdo má příběhů více než tři, dostává vlastní profil. Povídky jsou zde seřazeny podle abecedy a samozřejmě můžete hlasovat pro nejlepší příběh z této kategorie. 

Svůj příspěvek můžeš zasílat na Chensie@centrum.cz 

Wrriterka: LUCIANNA DRAVEN
* Reálná story ; SK
Krátký mírně strašidelný příběh, který se odehrává ve strašidelné noci. Natolik kouzelné a děsivé, že hlavní hrdinka potkává skupinu Linkin Park... Na první pohled však nejde o příjemné setkání, protože Linkini se stali upíry a zabíjejí. Ale jaké to bude na pohled druhý? 
Wrriterka: AMY.E
* Fejeton
Krátký veselý fejetton o Linkin Park. Je psaný formou článku a týká se především akce - drakiády, které se Linkin Park zúčastnili a královsky se baví.

Wrriterka: DUM.DIDLLY
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, kde je hlavní hrdinka Kate a podaří se jí vtipným způsobem se srazit s Chesterem, rockerem Linkin Park. Její život se od té doby změní a komplikace nastanou, když zjistí, že je těhotná, ale bohužel ne s Chesterem...
Wrriterka: SIDII
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem, kde děj z počátku temnější, ale poté nabívá na zářivosti, když se objeví Mike a s ním i veselé zážitky, které stojí za to. Hlavní hrdinka Kate má Mikea moc v lásce a začíná si myslet, že k sobě prostě patří..
Wrriterka: AMY.E
* Fejeton
Linkin Park v tomto kraťoučkém fejetonu prozrazují tajemství svého úspěchu! Autorka zábavnou formou článku ukázala, jak to naší oblíbené skupině šlape a úspěch se množí.
Wrriterka: LINKINKA
* Reálná story ; CZ
Zajímavý příběh o Chesterovi, který se velmi změnil. S bolestí v srdci vzpomíná na svou slávu a na Samanthu, se kterou se cítil tolik šťastný. S přibývajícími vráskami a bolístkami se z něj stala troska, která jen stěží dokáže vydržet svůj vlastní obraz v televizi. Lehký, poutavý, citově akční děj s čtivými vzpomínkami.
Wrriterka: LINKINKA
* Reálná story ; CZ
Zajímavý příběh o Chesterovi, který se velmi změnil. S bolestí v srdci vzpomíná na svou slávu a na Samanthu, se kterou se cítil tolik šťastný. S přibývajícími vráskami a bolístkami se z něj stala troska, která jen stěží dokáže vydržet svůj vlastní obraz v televizi. Lehký, poutavý, citově akční děj s čtivými vzpomínkami.
Wrriterka: LIAR
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s chladnou filozofickou atmosférou a poutavým dějem, dobře čitelný. Okouzlující děj nutí čtenáře číst mezi řádky a rozhodně nutí prožívat vše s hlavním hrdinou. Příběh spíše zobrazuje pohled do vlastního nitra, kde se vše plíží pomatenými věcmi a chladně přemýšlí o svých myšlenkách... Konec je ohromující. 
Wrriterka: ELIZABETH BENNINGTON
* Reálná story ; SK
Středně příběh s romantickým podtextem, rozdělený na menší samostatně pojmenované odstavce. Děj je lehce čitelný, zajímavý a hlavně vypráví o Chesterovi a jeho životě a především jeho trápením s přítelkyní. Je to o milostném trojúhelníku.
Wrriterka: SCARR~
* Reálná story ; CZ
Autorka sama dodává k této povídce heslovitě pouze: červen 2013~. Povídka je emocionální. 
Posledni komentare
06.11.2012 19:53:16: Oh, thnx ^^ Scarr ani nedoufal, že sklidí takovej úspěch...
28.07.2012 23:48:54: Wau... to je moc hezky napsaný. Prožívala jsem to s nimi. Povedlo se ti to. :)smiley${1}
25.07.2012 21:47:58: Líbí Líbí Líbísmiley${1}
23.07.2012 17:24:36: Tak tohle bylo zajímavý.Palec nahoru!
Wrriterka: SANDRA
* Reálná story ; CZ
Krátký veselý příběh o tom, jak hlavní hrdinka potkala Linkin Park. Za zvláštní situace a přesto si s nimi užije moc zábavy a seznámí se. Linkin Park jsou štědří a mimo trsátka, které jí Phoenix věnuje se jí snaží věnovat ještě víc... Možná je to realita, možná jen sen... 
Wrriter: D1KY
* Fejeton
První fejeton, který má na starosti autor a nikoliv autorka. Rozhodně je to z jiného pohledu, ale hold někdy takhle procházky dopadají...
Wrriterka: EVIK
* Fantaziální story ; CZ
Krátký příběh, kde se setkáš s celou skupinou Linkin Park. Večer se rozhodnou společně se projít a to se jim stane osudným. Ve městě, kde se nachází prožijí úplnou noční můru. Děj je akční, místy hororový, ale nepostrádá části realistického zajímavého příběhu. Hlavní hrdinka jim doslova zachrání kůži! 
Wrriterka: TATTOOGIRL
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s romantickým podtextem. Hlavní hrdinka chodí s Mikeem na grafickou školu a jsou ve stejné třídě na výtvarnou výchovu. Díky tomu se jejich životy spojí a oni se natolik spřátelí, až mezi nimi vznikne láska. Ale ona miluje někoho jiného... Chestera, který ji není hodný. 
Wrriterka: SIDII
* Fantaziální story ; CZ
Kráký příběh, ve kterém autorka vylíčila cestu do minulosti a dokázala tak změnit životní událost, která jí změnila život. Mike jí v tom trochu pomohl a snad ... se v budoucnu sejdou zas...
Wrriterka: NUNIK.TUTIK
Kraťoučký vtipný příběh, který se celý kolem legračního Josepha Hahna. Joe má prostě svůj den a rozhodně hýří typem, aniž by chtěl. Měl totiž k obědu mexické fazolky, což se jen tak nevyplácí..
Posledni komentare
16.09.2012 00:24:34: :D bezvadný, chudák Joe smiley${1} dokážu se vžít do jeho situace smiley${1}smiley${1}
Wrriterka: MISHI SHINADO
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s historickým podtextem, děj je spíše formou vyprávění o minulosti, která nebyla příliš šťastná. Vyprávění je o tvrdém boji za právo na život, o přesunu do Ameriky, kdy musel svou ženu chránit. Pro muže jménem Kenji to tenkrát nebylo vůbec lehké, ale jeho syn Mike mu to všechno vynahradil svým narozením.
Wrriterka: ELFWEN
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý reálný příběh, kde je hlavním hrdinou Chester, který se bláznivě zamiluje do dívky s rudými vlasy, která ho okouzlí natolik, že zapomene na svého syna Dravena a ženu Samanthu. Prožije si však se svou novou láskou romantické chvilky, na které jen tak nezapomene.
Wrriterka: HIBRIDGIRL
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, kde je zapeklitý děj. Hlavní hrdina Chester náhle ztratil smysl žít, sám se schovává v hotelu a jediný, s kým chce hovořit jsou jeho přátelé z Linkin Park, kteří ho vždy podrží. Osoba, která ho natolik potopila není nikdo jiný než Samantha, ale co mu vlastně provedla?
Wrriterka: A.S.I.M. (dříve Mišičkav)
* Reálná story ; CZ
Krátký reálný, smutný i romantický, příběh, kde se autor zaměřil na hlavní hrdinku Michele a Chestera. Líbání je v tomto příběhu na denním pořádku a není to jediná věc, kolem které se děj točí. Rozchod a konec vztahu navazuje na nový romantický začátek a překvapení...  
Wrriterka: JAWASABY
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickými a erotickými prvky. Hlavní hrdinka Niky má to štěstí, že ji Chester Bennington pozve na vlastní koncert. Je štěstím bez sebe a tuší, že tím její setkání s Chesterem nekončí... Ovšem láska umí zatočit kartami, a co když zamilovaný je někdo úplně jiný? 
Wrriterka: AKASHA
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý romantický příběh, kde se tragédie stane osudovou a nažene hlavní hrdinku Ash do náruče Chestera Benningtona... Nemají však vyhráno a tak se děj stává romantickým i smutným, když Ash zápasí o holý život a ví, že Chazzy bez ní žít nedokáže. 
Wrriterka: ALIKLIF
Drsný příběh, který provází slávou Linkin Park od vzniku, až po konečné cd Minutes To Midnight. Nevybíravě a nevyhýbá se ani tomu, co by mělo být pro každého skryto. Fejetton naráží hlavně na teenies a lidi, kteří si myslí, že Linkin Park jsou komereční. Je to výsměch pro všechny, kdo tomu věří.
Posledni komentare
16.09.2012 00:34:38: Tak tohle mě pobavilo hodně! :D Dokonalý :D mezi tamtamama vobjevili Joea Hahna Joe mu ty kila str...
Wrriterka: LEANY.LP
* Reálná story ; SK
Středně dlouhý příběh s poutavým dějem. Hlavní hrdinka hledá svou ztracenou rodinu, kterou najde ve skupině Linkin Park a své nové lásce, za kterou je moc a moc vděčná. Příběh se netýká jen Chestera, ale i Mikea, Brada, Roba, Phoenixe a Joa, který je její otec! 
Wrriterka: ANWIEL
* Reálná story ; CZ
Kráťoučký příběh, kde má Amy problémy se svým bráškou Mikeem. Potřebovala by u něj bydlet, ale Mike nechce. Nakonec vymyslí famózní nápad, který Amy změní celý život k lepšímu. Nakonec ji sebou vezme i do tourbusu a projezdí všechny koncerty s Linkin Park a nejlepším bráškou na světě.
Wrriterka: DIXIII
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, který se z části odehrává na internetovém serveru, kde se hlavní hrdinka formou chatu seznámí s Mikeem Shinodou. Takovéhle setkání nezůstane bez odezvy a brzy jí čeká setkání živě... Ale, co když jim osud nepřeje a Mike se nedostaví? 
Wrriterka: ETNA
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s realistickým podtextem a z části romantickým a smutným dějem. Hlavní hrdinka je studentka a života si užívá, co může. Ale od té doby, co potká Mikea Shinodu nepotřebuje k životu skoro nic, než jeho doteky a polibky... Ovšem trable má s kamarádkou Larou, která nemá štěstí na lásku. 
Wrriterka: NUNIK.TUTIK
Zábavný příběh se zajímavým dějem. Nikdy nikdo neví, co se za jeden den může udát na koupališti. Hlavní hrdinky tohoto fejettonu měli rozhodně štěstí a jen tak na návštěvu koupaliště nezapomenou, protože se jim do života připletou Linkin Park.
Wrriterka: NUNIK.TUTIK
Krátký veselý příběh, kterému velí hlavní hrdinky, se kterými se nikdo nemůže nudit. Jsou to fanynky Linkin Park jak se patří a snowboardu se nezaleknou. Dobrodružství s nimi začíná a nevyhnou se mu ani Linkini!
Wrriterka: KARMEN BENNINGTON
* Reálná story ; CZ
Krátký sprosťácký příběh s lehce erotickým dějem, kde je hlavním hrdinou Chester. Po ránu má šílenou chuť na sex a neví, co s ní. Vyřeší to po svém a hupsne s Karmen do postele, což by ale neměl...
Posledni komentare
26.05.2012 19:38:28: :D ten konec jsem nečekala. suprsmiley${1}
1  
2  
3  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!