Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

NoBrain

Autorský nick: NoBrain

Kontakt: NoBrain@atlas.cz
Počet story: 5 ; Registr: Lp-s12

Ostatní tvorba: 
Malý Oliver Bourdon - kategorie Román
Já vím - kategorie Poezie
Starý styl Hybrid Theory - kategorie Poezie
Bradova romantická večeře - kategorie Drabble
Cigaretové drama - kategorie Drabble
Chesterova pravá tvář - kategorie Drabble
Chvilkové vzplanutí - kategorie Drabble
Ráno po flámu - kategorie Drabble

Autorka: NoBrain
*Fantazijní story; CZ

Co se stane, když váš život ovládnou roboti, za jejichž vznikem stojí šílení vývojáři počítačové hry? Nebo to není hra? Chester se vydává na strastiplnou cestu zničeným městem. Dokáže dojít až k cíli a ukončit nadvládu robotů? Nebo zemře? A když zemře, zemře doopravdy? Co je skutečnost a co klam?
Autorka: NoBrain
* Filozofická povídka; CZ
Krátký příběh, kde Chester hraje karty se smrtí. Je to dost ironické a má to své kouzlo, protože napjatě čekáš, kdo vyhraje... A ono ejhle... Když se smrt nudí, není radno si s ní zahrávat. Jenže, když mu cizí osoba řekne, že Mike dnes zemře... Chester nemůže jen tak zavírat oči. 
Posledni komentare
03.10.2012 20:47:48: Hm, tak tahle povídka se mi líbí. Happyend nebude a hotovo, mwhaha! Nejlepší je dle mého názoru posl...
Autorka: NoBrain
* Reálná story; CZ
Středně dlouhý romantický příběh, kde hlavní hrdinka Emma je sama jen se svým synkem Bradem. Je jí pětatřicet a jelikož je svobodná matka, samozřejmě touží po nějakém mužském. Tohle odpočinkové čtení vypráví její snažení a těšení se na romantickou lásku, která se jí dostává do života. 

Nejoblíbenější povídka od NoBrain?

Wrriterka: NOBRAIN
* Reálná story; CZ
Příběh o tom, jak se dá i obyčejná brigáda v hotelu prožít zajímavě, pokud si zde pokoj zamluví známá šestice z Linkin Park. Hlavní hrdinka díky tomu nezískává jen cenné vzpomínky, ale i něco navíc... .)

Autorka: NoBrain

* Fantaziální story ; CZ

Dahliin život byl plný drog. Teď má poslední možnost se svou závislostí skoncovat. Stojí na rozcestí. Kterou cestu si vybere? Možná by potřebovala nějakého anděla strážného, který by jí poradil. A možná v jejím případě nebude jenom jeden...

Autorka: NoBrain
* Fejeton; CZ
Vtipná povídka, ve které si Mike a Chester povídají a řeší vážné i nezávažné věci. Příspěvek obsahuje sprostá slova a komické představy o Mr. Hahnovi... ,o)
Autorka: NoBrain
* Reálná story ; CZ
Co všechno je ochotný udělat Chester pro záchranu chudých a nemocných dětí? Tato povídka by se dala přirovnat k pohádce o princezně a žabákovi, až na to, že ne vždy se v žabákovi skrývá krásný princ.)
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!