Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Nina Sky

Wrriterské jméno: NINA SKY 
Kontakt: NinaSky@seznam.cz
Počet story: 5 ; Registr: Lp-s.mweb.cz 

Wrriterka: NINA SKY
* Reálná story; CZ
- Pro čtenářky od 18 let! 
Středně dlouhý příběh s erotickým dějem, kdy hlavní hrdinka je mírně do větru a nevlastní otec Ryan ji nevychovává, ba naopak ji v těch perverzních touhách podporuje. Nat si stihne užít s celou kapelou Julien-K, Chesterem a Mikeem a nakonec jí hlavu zamotá Rob a romantika začíná... 
Wrriterka: NINA SKY
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, který se točí kolem Kim, která je manažerkou skupiny Linkin Park. Její práce jí zaměstnává non-stop, protože kluci jsou docela nároční a svou manažerku berou jako opatrovnici. Ovšem mezi nimi je i přátelství a možná i něco víc, aniž Kim tuší! Reálný příběh s romantickým podtextem, lehký na čtení.
Wrriterka: NINA SKY
* Reálná story ; CZ
Příběh, kterým provází lehká romance, přátelství a láska. Spolu s Gabriell, Conni, Robem a dalšími prožiješ jejich chvilky a nahlédneš do jejich života. Autorka se zaměřila na reálné pocity a pohledy na svět. Přátelství s Robem by mohlo probíhat právě takhle a možná by se mohlo proměnit i v lásku..
Wrriterka: NINA SKY
Krátký jednotvárný oddechový příběh, kde hlavní hrdinka Jessica stojí před oltářem a tiše přemýšlí o svém vyvoleném - Mikeu Shinodovi. Svatební příběh je sice plný naděje a romantiky, ale  bohužel nemá kořeny pravé lásky. Mike není právě ten, koho by si Jessica měla brát..
Wrriterka: NINA SKY
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Romantika a něžnosti se točí kolem hlavní hrdinky Nicol a jejím sousedem Mikeem Shinodou. Sami poznají, že je k sobě něco magicky přitahuje a jeden bez druhého prostě nemohou být, k poznání a lásce je, ale čeká ještě dlouhá cesta.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!