Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Myšpulka

Wrriterské jméno: MYŠPULKA
Kontakt: Icq 307-910-311
Počet story: 7 ; Registr: Lp-s05
Více ve Wrriters - Wrriterská minutka

Wrriterka: MYŠPULKA
* Fejeton
Kraťoučký zábavný fejetton, kde dějem hýbe pejsek Beník, díky němuž se vtipným způsobem autorka seznámí s tím báječným Chesterem Bennigtonem. A dále také pokračování Beníka, kde se pejsek stane slavným!
Wrriterka: MYŠPULKA
* Homosexuální story ; CZ
Velice krátký příběh prozatím jedinný svého druhu, který pojednává o homosexualitě. Mike má svou ženu Annu, ale podezřele často mizí pryč s Chesterem a nejendá se o pracovní pochůzky. To, co se Anna dozví ji velice šokuje a už s Mikeem nechce nic mít, ale co jí vlastně Mike řekl?
Wrriterka: MYŠPULKA
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s realistickým dějem, který pojednává o setkání s Linkin Park, zejména s Chesterem. Děj zahajuje hlavní hrdinka, která se díky novému pc a icq seznámý s příjemným můžem pod jménem LPChazzLP. Díky tomuto seznámení se domluví na schůzce a všichni se společně sejdou. Konec této povídky je samozřejmý k romantickému podtextu, ale nic víc prozrazovat nebudu ,o).

Wrriterka: MYŠPULKA

* Reálná story ; CZ
Krátký reálný příběh, hlavní hrdinka Catty se stala obětí šikany a řeší své problémy drogami. Ačkoliv se jí Chester, její bratr, snaží pomoci, nic nezabírá a do té doby, dokud Catthyn problém neobjeví a nezačnou jej řešit, je ztracená.

Wrriterka: MYŠPULKA
Mike není zrovna ve své kůži a svět si z něj tropí šašky, co jen to jde. Dokonce i kluci z kapely si z něj dělají legraci a neberou ho vážně. Tento vtipný krátký příběh ti předvede Mikea, jak ho neznáš a společně s ním si užij příjemné legrace.
Posledni komentare
16.09.2012 02:46:45: né né né.. bez chezze to není ono :D Ale líbilo se mi to. ;)
Wrriterka: MYŠPULKA
Krátký vtipný fejetton o Chesterovi a jeho sestře, která mu příliš nedůvěřuje a varování o namrzlé cestě dobře přehlíží. Chester dění přihlíží a směje se sestřiným kouskům. Autorka tohoto fejettonu je spíše známa jako Sam Bennigton.

Wrriterka: MYŠPULKA

* Reálná story ; CZ
Andy se ve 23 letech vdává za svého snoubence Mikea Shinodu z Linkin Park. Všechno však není tak pohádkové a na nevěstu usedá těžká deprese. Krátký svatební příběh se zajímavým dějem, který se téměř celičký točí kolem Andy a její svatby.

Wrriterka: MYŠPULKA
* Vtipná romantická story ; CZ
Michelle je hlavní hrdinka tohoto příběhu. Děj se točí kolem Linkin Park a jejich nového klipu, na který Michelle dělá konkurz. Jde o vtipnou a romantickou knihu se spousty zážitku ze setkání s Linkin Park a natáčení klipu.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!