Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Mishy

Wrriterské jméno: MISHY
Kontakt: michnoch@seznam.cz
Počet story: 7 ; Registr: Lp-s.7xA
Více ve Wrriters - Wrriterské minutka

Wrriterka: MISHY
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh, který se kříží s romantikou a depresí. Děj je zajímavý a místy i vášnivý. Lehká erotika rozhodně příběh nezkazí, jelikož se hrdinka příběhu Carmen snaží svést Mikea Shinodu i Chestera Benningtona. Má neutuchající touhu dostat je oba, čím více po ní Chester a Mike touží, tím více se jim ztrácí. Povídka rozhodně zaujme a navnadí na zajímavé představy.
Wrriterka: MISHY
* Reálná romantická story ; CZ
Dlouhý příběh, který je reálný s romantickým podtextem a autorka svou povídku velmi prožívá a její děj je z počátku plný beznaděje. Samantha Bennigton a Chester spolu s hlavními hrdiny si prožívají životní etapu, kde se jim přihodilo spousty nových a zvláštním věcí.
Wrriterka: MISHY
Středně dlouhý temný příběh. Děj se odehrává za měsíčního úplňku. Tmou proniká romantika, lovecká vášeň a láska. Tajemným a krásným lovcem, který přitahuje srdce i oči hlavní hrdinky není nikdo jiný než Chester. Táhne je k sobě strach a touha zároveň. Příběhem proplouvá příjemné mrazení a lehká erotika.
Posledni komentare
10.10.2008 17:01:55: téda... já vůbec nepochopila, proč ji musel zabít. Jen z principu? Vůbec neměl důvod...smiley${1}
Wrriterka: MISHY
Středně dlouhý příběh se zajímavým dějem je spíše odpočinkovým čtivem.  Povídka se rozbíhá v dětském domově, odkud hlavní hrdinka Mandy pochází. Nijak jí to ale nebrání užívat si života na plno. V příběhu se objeví hlavně Chester a Mike, kteří polezou Mandy občas pěkně na nervy.
Posledni komentare
11.01.2009 21:15:34: je to pekne smiley ale trochu to do seba nezapada. napriklad si opisovala na zaciatku ze mandy vobec n...
13.10.2008 19:39:23: je to hezký nápad, moc... akorát třeba jak utíká od chazze, tak tam vůbec nejsou emoce, že by si něc...
Wrriterka: MISHY
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, kde hlavní hrdinku Kim Reesovou stíhá rána za ranou. Sama cítí, že už nemá pro co žít. Jako záchrana se vynoří Chester Bennnington, který je ochoten udělat pro Kim všechno. Ovšem záleží na tom, jestli ona to bude chtít.. Tragický reálný příběh s velmi smutným dějem.
Wrriterka: MISHY
Romantický příběh o zvláštní dívce jménem Mishel Shine, které je sice sotva 15 let, ale už je zaměstnaná jako bodygard a podle toho se také příběh odvíjí. Díky svému nadání se seznámí se skupinou Linkin Park a dostane se k nim tak blízko, až to mezi ní a Chesterem začne jiskřit.
Wrriterka: MISHY
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý reálný příběh, který si se svými hlavními hrdinkami hraje, jak chce. Zažívá vtipné i smutné zážitky, kterým rozhodně velí nápad "svést Chestera Bennigtona a vyspat se s ním". Hlavní hrdinka sice váhá, ale nakonec do toho jde. Podaří se jí tuto sázku vyhrát? Mírně erotický příběh s romantickým podtextem.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!