Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

LinkinLady

Wrriterské jméno: LinkinLady
Kontakt: ?
Počet story: 5 ; Registr: Lp-s.7x

Wrriterka: LinkinLady
Krátký reálný příběh se zajímavou zápletkou. Vše v příběhu otočí dívka, která se pro Mikea stane jeho múzou a obnoví v něm ochranitelské instinkty. Mike Shinoda nejspíš našel někoho hodně důležitého, ale jak to nakonec dopadne? 
Wrriterka: LinkinLady
* Reálná smutná story; CZ
Krátký reálný příběh. Děj se točí kolem Chestera, který tak trochu lituje sám sebe a svůj život. Svět se mu zřítil do nicoty a ty máš jedinečnou možnost spolu s ním bojovat s depresemi a smutkem, který na něj dopadá ze všech stran. Jde o celkem depresivní citlivý příběh, který dokáže dojmout...

Nejoblíbenější povídka od LinkinLady?

Wrriterka: LinkinLady
Krátká povídka, kde se hlavní hrdinka dočetla, že v Praze bude koncert Linkin Park! A na tom samozřejmě nesmí chybět, ale... Co když na něm chybět bude? 
Wrriterka: LinkinLady
Romantická story; CZ
Krátký romantický příběh, kde hlavní hrdinka doslova nesnáší Chestera Benningtona, pro ni je to jen uřvaná rockstar. Ovšem sama pozná, že nemá soudit, když ho nezná...  
Wrriterka: LinkinLady
Středně dlouhý reálný příběh s tragickým koncem. Hlavní hrdinka žije s Chesterem, jenže vztah na dálku je složitý. Chester je totiž věčně pryč a věnuje se svému zaměstnání. Buďto je na koncertech nebo ve studiu a na svou lásku nemá čas. Ona čeká jeho dítě, ale budou moci být rodinou...? 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!