Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Laura J. Bennington

Wrriterské jméno: Laura Jessica Bennington

Kontakt: 231-651-729
Počet story: 38 ; Registr: Lp-s04

Autorka: LAURA JESSICA BENNINGTON
* Filozofická story ; CZ
Krátký filozofický příběh s tragickým dějem. Chester zemřel, ale stále dohlíží na svou milovanou Lauru. Romantika je zde zobrazena velmi něžně, protože Chesterovi na Lauře stále záleží a chce pro ni to nejlepší. Je šťastný, když je šťastná ona a ani smrt je nerozdělí. 
Wrriterka: LAURA JESSICA BENNINGTON
* Tragická story ; CZ
Krátká povídka s tragickým dějem, ale konec je překvapující. Sam je Chesterova žena a má o svého  manžela velký strach, protože se jí celý den neozval. Co se jenom děje? A je Chazzy v pořádku? 
Autorka: LAURA JESSICA BENNINGTON
* Reálná story ; CZ
Krátký romantický příběh, kde je hlavní hrdinka Samantha! Ano, to jméno není náhoda, protože autorka vylíčí zábavným způsobem první setkání Chestera a Samanthy... 
Wrriterka: LAURA JESSICA BENNINGTON
* Tragická story ; CZ
Tragický krátký příběh, jehož hlavní hrdinkou je Laura, která nade vše miluje Roba. Jenže... on se poslední dobou chová divně. Pročpak? Důvod je vážně neočekávaný a jeho řešení jakbysmet. 
Autorka: LAURA JESSICA BENNINGTON
* Tragická story ; CZ
Tragický příběh s romantickým podtextem. Laura a Rob jsou milenci, ale ztratí cosi vzácného. Něco, co už se nikdy nedá nahradit a tím se jejich vztah hroutí. Laura začíná pít alkohol a kouřit a nakonec přichází na řadu i myšlenka na sebevraždu. Zachrání ji Rob, jediná láska jejího života? 
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!