Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Kenji

Wrriterské jméno: KENJI
Kontakt: Icq 299-898-677
Počet story: 8 ; Registr: Lp-s.com
Více ve Wrriters - Wrriterská minutka

Wrriterka: KENJI
* Romantická story ; CZ
Krátký reálný příběh, kde se objevuje Mike Shinoda jako vyučující anglického jazyka. Hlavní hrdinka ho pozná a až po uši se do něj zamiluje, tím se děj začne motat a Mike se poddá. Zamiluje se také, ale nic nemůže trvat věčně..
Wrriterka: KENJI
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý příběh s rozmanitým dějem. Hlavní hrdinka Ashley se zamiluje do Mikea, ale neví, že je ženatý a její kamarád Chester jí to zatajil. Zdá se, jako by každý kolem ní tajil pravdu. Ona však na vše příjde a pak trpí, jako to zamilovaní dělávají..
Wrriterka: KENJI
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem, kde se jedná hlavně o Linkin park a dění kolem nich. Společně prožívají koncertní chvíle a svíjejí se při vlastní hudbě. Ale k životu potřebují také lásku a právě ta na Mikea čeká..
Wrriterka: KENJI
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Mike má šťastný život a to především díky lásce Bell, která před ním však s Chazzym skrývá důležité tajemství. Mike je jako slepý a Bellinu nevěru vůbec netuší. Ale jednou na to přeci jen přijde..
Wrriterka: KENJI
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý reálistický příběh se zajímavým dějem, kde je z počátku vše nešťastné a hlavní hrdinka si neví rady. Její bratr Mike je jí sice oporou, ale ona spíše spoléhá na Chestera, který jako jediný dokáže rozzářit její dny. Lehce čitelná povídka s romantickým podtextem.
Wrriterka: KENJI
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý příběh, jehož vypravěčem je Mike. Jeho stará láska Jess se vrátila a Mike jako by znovu objevil city, které k ní choval, když ji ještě miloval. Sice už má dceru Lili, ale na Jess si čas a místo najde. Pomůže jí spolu s Chesterem překonat její problémy a najít lásku..
Wrriterka: KENJI
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, kde se hlavní hrdinka s kamarádkou podívají do Los Angeles. Výlet opravdu bude stát za to, protože jim změní celý život k lepšímu. Podaří se jim totiž setkat se s Mikeem a Chesterem, které už dávno tolik obdivují..
Wrriterka: KENJI
* Romantická story ; CZ
Krátký realistický příběh, kde hlavní hrdinka sice žije s Mikeem Shinodou, ale ve vztahu není moc spokojená. Poslední dobou jako by od ní Mike utíkal. Chce za svou lásku ale bojovat a přijít jeho změnému chování na kloub..
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!