Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Fleaud

Wrriterské jméno: FLEAUD
Kontakt: Fleaud@centrum.cz
Počet story: 9 ; Registr: Lp-s.mweb.z
Více ve Wrriters - Wrriterská minutka

Wrriterka: FLEAUD
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Děj se točí kolem Tiny a Chestera, kteří jsou k sobě přitahováni živočišnou silou a přesto spolu mají problémy. Jejich řešení se ale neobejde bez hádek, ač by každý z nich raději byl v náručí toho druhého. Mezi vztekem a tichou vášní je i láska a romantika.
Wrriterka: FLEAUD
* Reálná zábavná story ; CZ
Veselý příběh z úplně jiného soudku. Chester se totiž objeví v příběhu jako stařičký rockerský děda a zavzpomíná z vesela na mládí. Vyprávění přesně podle Chazzyho gusta, autorka nezacházela do detailů, aby vystihla jejich historii a zaměřila se na zábavnější stránku děje a hlavně rozvinula myšlenku, jaký bude Chester parádní stařík s úžasnými zážitky a vzpomínkami!
Wrriterka: FLEAUD
Fantaziální příběh plný bájných upírů, kteří terorizují hlavní hrdinku už od malička. Ona má však natolik zajímavý život, plný překvapení a nečekaných zvratů, že je lehké se do příběhu začíst. Společně s ostatními jejími přáteli se poddejte světu a bratrem Bradem ji doprovázej na její cestě životem.
Wrriterka: FLEAUD
* fantaziální story ; CZ
Středně dlouhý příběh, plný fantazie a andílků. Wendy a Amelia byly andělské dívky, nevinné a čisté a plné lásky a naděje. Osud jim do cesty přihraje Linkin Park a ty jim změní to jejich bezstarostné létání již navždy.. Romantický děj, spíše odpočinkové andělské čtení
Wrriterka: FLEAUD
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, kde se setkává láska s nenávistí a hlavní role patří dívce, která prostě Mikea Shinodu nemůže ani vystát a on se jako naschvál objevuje všude, kde by ji jen trochu mohl znechutit nebo naštvat. Ale to je jen začátek, jejich nenávist sice poroste, ale v něco úplně jiného! Lehký příběh na čtení i pobavení.
Wrriterka: FLEAUD
* Reálná romantická story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Jde o lehké čtení, které se zajímá o Katharine. Tato dívka má srdce na správném místě a nehodlá být nějakou obyčejnou tuctovkou, hodlá za svůj příběh bojovat a hledá tak i sama sebe. Najde však lásku a porozumění, čehož si cení mnohem více. Mike je její vyvolený a nebude jednoduché si k němu najít cestu.
Wrriterka: FLEAUD
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh o přátelství a lásce. Hlavní hrdinka Kirsten se už od malička kamarádila s Robem Bourdonem, byl její nejlepší přítel, ale nakonec se něco změnilo.. Začalo jí na něm záležet mnohem více než na příteli a zamilovala se. Děj je oddechový, místy romantický a útrpný díky neopětované lásce.
Wrriterka: FLEAUD
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s poněkud mrazivého prostředí. Začátek se točí kolem márnice, potom už se děj zaměří na Chestera a Mikea, kteří mají svá trápení a to především s láskou.
Wrriterka: FLEAUD
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý reálný příběh, s poněkud teskným romantickým dějem. Hlavní hrdinka se setká s Mikeem Shinodou, který ji ihned padne do oka. Celý příběh je o nich dvou, ověčený jemným tajemstvím a různými nástrahami světa, které tato dvojice musí chtě nechtě překonat.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!