Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Emily A. Strange

Wrriterské jméno: EMILY ANNE STRANGE
Kontakt: anne.darknesss@gmail.com
Počet story: 5 ; Registr: Lp-s.com

Wrriterka: EMILY ANNE STRANGE
* Reálná romantická story ; CZ
Krátký reálný příběh, kde se děj točí kolem Chestera a jeho lásky, se kterou má svého milovaného Dravena. Povídka pojednává o jedné vtipné situaci, kdy se Kate s Chazzym skoro pohádá, jen aby ho donutila zatopit.
Posledni komentare
30.07.2012 20:59:08: smiley${1} moc pěkný :) tenhle styl mám ráda, dobře a rychle se to čte
Wrriterka: EMILY A. STRANGE
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý romantický příběh s realistickým podtextem. Děj se odehrává na prázdninách, které Chester prožívá s veškerou grácii a nevyhýbá se ani romantice, natož erotice...
Wrriterka: EMILY A. STRANGE
* Romantická tragická story ; CZ
Krátký příběh, který se dělí na část hlavní hrdinky Emily a hlavního hrdiny Chestera, který jsou sami se svým trápením a rozhodují o svém životě. Táhne je to k sobě, ale jejich problémy jim nedají, aby spolu byly, ačkoliv se potřebují. Konec je tragický..
Wrriterka: EMILY A. STRANGE
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, který se drží fakt a vypráví životní etapu Chestera Bennigtona. Autorka se zaměřila na jeho osobní život a nebere si servítky, jde o zajímavý příběh s reálným podtextem. V této povídce vystupuje Chester jako člověk, který je na tom stejně jako každý smrtelník.
Wrriterka: EMILY A. STRANGE
* Reálná story ; CZ
Krátká povídka, kde je hlavním hrdinou Chester Bennigton, který to nemá zrovna jednoduché. Povídka je agresivní a bujará a rozhodně rozproudí, protože se nevyhýbá ani zaslouženému násilí. Ovšem takhle agrese proudí z čiré Chesterovi lásky...
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!