Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Eli V.

Wrriterské jméno: ELI V.
Kontakt:
Elis.bennington@seznam.cz
Počet story: 4 ; Registr: Lp-s05

Wrriterka: ELI.V
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Hlavním hrdinou je Chester, který se za každou cenu snaží chránit svou lásku, za kterou by polož i život. Nade vše se snaží zabránit neštěstí, ale marně.
Wrriterka: ELI V.
* Reálná story ; CZ
Krátký ztřeštěný příběh, kde se hlavní hrdince podaří potkat Chestera. Styl psaní je veselý a děj dobře čitelný a celkem akční. Chester a hlavní hrdinka totiž nejsou žádní nemastní, neslaní a tak mezi nimi vzniká něco hezkého...
Wrriterka: ELI.V
* Reálná story ; CZ
Hlavní hrdinka v parku náhodou potká Chestera z Linkin Park, ale že je to on se dozví teprve druhý den, kdy jí začne měnit život a svěří se jí se svým trápením. Seznámí ji s celým Linkin Park a pořádně jí zamotá hlavu.
Wrriterka: ELI.V
* Reálná story ; CZ
Krátký veselý příběh s Dravenem, o něhož se stará Chester. Výchova mu dává trochu zabrat. Děj je realistický, v příběhu se vynoří i Samantha, Chesterova bývalá žena a Dravenova matka.
Wrriterka: ELI.V
Krátký veselý a vtipný fejetton, kde se jasně dozvíme, jakej je Chester těžkej pedofil. Díky tomuhle nařčení se z něj stane největší úchylák na světě a je na něj podané zatčení. Jak, ale došlo k tomu, že se z něj takový úchyl stal? Příběh je vtipný a rozhodně nepravdivý. Neobsahuje žádné erotické variace, které by zasvěcovali do pedofilismu.
Wrriterka: ELI.V
Krátký vtipný fejetton, příběh vypráví o Elis, Mishel a Chesterovi, kteří mají štěstí na vtipné situace a šílené zážitky. Chazzy je v tomhle příběhu trochu nakvašený a dokáže ho vytočit každá menší lumpárna těch dvou kamarádek. Schválně si z něj dělají legraci a těší se z toho, jak se Chester vždy vytočí.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!