Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

CrazyLpFan

Wrriterské jméno: CRAZYLPFAN
Kontakt: Crazylpfan@seznam.cz
Počet story: 4 ; Registr: Lp-s05

Wrriterka: CRAZYLPFAN
* Tragická story ; CZ
Krátký smutný příběh, kde je hlavním hrdinou Chester. Je mrtvý a vzpomíná na svou největší lásku a na svůj předešlý život. Pomalu se se vším bolestně loučí, zavírá se nad ním hrob a on si uvědomuje, že už nikdy nebude existovat...
Wrriterka: CRAZYLPFAN
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý reálný příběh se zajímavým dějem. Hlavní hrdinka se po přestěhování do Los Angeles seznámí s Linkin Park a jejich životy se propletou. Sice se stane katastrofa, ale oni společně vše překonají a těší se ze života dál.. Narodil se totiž Draven.
Wrriterka: CRAZYLPFAN
* Romantická story ; CZ
Krátký příběh, kde se hlavní hrdinka žije s Phoenixem, kterého miluje, ale všechno se změní, když jí Chester prozradí, že má Phoenix milenku. Změní se tím mnoho a Kathy konečně pozná, po čem doopravdy touží.
Wrriterka: CRAZYLPFAN
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý dobrodružný příběh se zajímavým dějem, kde jde opravdu o Chestera a jeho zvláštní tajemství. Příběh je trochu zamotaný, ale s romantickým podtextem a rozmanitým dějem, kde se Chester opravdu vybarví.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!