Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Crazy.LP

Wrriterské jméno: CRAZY.LP
Kontakt: 
Počet story: 5 ; Registr: Lp-s02

Wrriterka: CRAZY.LP
* Reálná story ; CZ
Krátký smutný příběh o lásce, která pro Chestera nemá takovou cenu, jako pro hlavní hrdinku. Milovala ho, chtěla být s ním a doufala, že navždy, ale všechno se mění a hlavně on... On jí milovat nedokáže.
Wrriterka: CRAZY.LP
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s reálným dějem a romantickým podtextem. Hlavní hrdinka s kamarádkou Lucy vydá bloudit do Los Angeles, kde se jim podaří potkat Chestera. Pro obě moc a moc znamená a setkání považují za nejštěstnější na světě. Chytlavý lehce akční děj.
Wrriterka: CRAZY.LP
* Fejeton
Opravdu krátký vtipný příběh, který vypráví Mike Shinoda. Komický děj se rozhodně nedá odepřít, protože Mike má báječné zážitky a také je dobrý vypravěč. Začalo to na Chesterových narozeninách v Chazzyho posteli...
Wrriterka: CRAZY.LP
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, kde hlavní hrdinka Marky doslova zbožňuje Mikea Shinodu a prožívá období, které zrovna není její nejlepší. Oporou je její kamarádka Lucka, která při ní stojí i když se jim před očima vynoří Chester a Mike..
Wrriterka: CRAZY.LP
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem. Děj je lehký a zaujme, týká se hlavní hrdinky, které se život mění, když potká Mikea Shinodu. Dají se dohromady a jejich láska jen vzkvétá, ale nakonec začnou i komplikace..
Wrriterka: CRAZY.LP
Krátký a vtipný fejettonový příběh, který se odehrává na báječném koncertu té nejlepší skupiny Linkin Park. Děj se točí kolem nezkušené a legrační fanynky, která je z kluků úplně unešená..
Wrriterka: CRAZY.LP
Krátký veselý příběh, který by si jiště nikdo nenechal ujít. Setkat se s Linkin Park na lyžích, to má prostě úroveň, hlavně, když se do děje začnou vkrádat trapasy a všechno sleduje oblíbený Mike Shinoda..
Wrriterka: CRAZY.LP
Krátký příběh s veselým dějem, kde má hlavní hrdinka za bratránka Chestera Benningtona a je k němu pozvaná na večeři. Správně tuší, že se tam setká s Mikeem Shinodou a tak hlavně, aby se nepřihodil nějaký trapas..
Wrriterka: CRAZY.LP
Krátký fejettonový příběh s vtipným dějem. Hlavní hrdinka se připravuje na rande se svým idolem Mikeem Shinodou, to ale neví, co ji čeká. Autorka si s jejím osudem dosti pohrála a připravila jí veselé rande.
Wrriterka: CRAZY.LP
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh se zajímavým dějem, který je místy akční s chladnou atmosférou. Ovšem romantika zde nechybí a vyzařuje hlavně při setkání hlavní hrdinky a milovaného Chestera, kterému by byl hřích nepodlehnout.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!