Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Chesterka

Wrriterské jméno: CHESTERKA
Kontakt: Icq 375-489-889
Počet story: 6 ; Registr: Lp-s.com
Více ve Wrriters - Wrriterská minutka

Wrriterka: CHESTERKA
* Reálná story ; CZ
Příběh, kde se setkáš s Mikeem i Chesterem zábavnou formou. Nahlédneš do jejich osobního života, do zákulisí koncertu i do jejich touhy po lásce. Chesterovi jeho vášnivá a veselá láska vyjde, je za to velmi šťastný.
Wrriterka: CHESTERKA
* Reálná story ; CZ
Romantický příběh, který se odehrává částečně ve školním prostředí, kde potkáš Chestera jako puberťáka. Má jiné přátelé a především mu záleží na dívce jménem Nicol, se kterou to ale nedopadne dobře. Chester se s tím vyrovná a čeká ho nová dívka Christine.
Wrriterka: CHESTERKA
* Romantická story ; CZ
Krátký veselý a realistický příběh s romantickým podtextem. Na bezvadném koncertě Linkin Park se Iva setká s Chesterem Benningtonem, od kterého nemůže odlepit oči. Sblíží se spolu a nakonec se koncert vybarví tak dobře, že o tom Iva ani nesnila.
Wrriterka: CHESTERKA
* Romantická story ; CZ
Hlavní hrdina Mike se setká s Christine, která mu změní život. Nedá se na ni zapomenout a Mike nemá na vybranou. Linkin Park rozjíždí jeden koncert za druhým a potkává je sláva, jakou si ani neuměli představit.
Autorka: Chesterka
* Romantická story; CZ
Středně dlouhá romantická realistická povídka, která je o Samanthě, Chesterově ženě, která se bez Chestera nudí natolik, že si do postele tahá cizí chlapy. Chazzy to samozřejmě nemůže rozdýchat, ale musí se postarat o syna Dravena a oslavit s kluky předávání cen... Pak se to však všechno zvrtne a nevěra se najednou nezdá až tak důležitá... 
Wrriterka: CHESTERKA
* Reálná story ; CZ
Krátký smutný příběh, kde je hlavní hrdinou Mike Shinoda. Děj je sentimentální a vypráví Mikeův příběh o romantice, lásce, ale také zklamání a velkém smutku, který přeci jen jednou přejde, ale potřebuje to čas.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!