Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

BreakingTheHabit

Wrriterské jméno: BREAKING THE HABIT
Kontakt: Icq 267-832-322
Počet story: 12 ; Registr: Lp-s03

Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Reálná story ; CZ
Krátký realistický příběh s veselým dějem, kde se autorka a její přátelé setkají s Linkin Park. Užijí si spolu spousty bláznivých zážitků a s Linkin Park se pořádně sblíží. S holkami se určitě nudit nebudeš!
Posledni komentare
10.04.2011 14:44:40: Ne, tohle snad NE! smiley${1}
Wrriterka: BREAKINGTHEHABIT
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh, kde na sebe Samantha a Chester trochu žárlí. Samanthina nejlepší kamarádka Anna se totiž s Chazzym držela za ruku a to se přece v přátelství nedělá... Sam je pěkně naštvaná! 
Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh se zajímavým dějem, který zobrazuje životní etapu hlavní hrdinky - tedy zážitky, které utrží spolu s přáteli a Linkin Park na Ozzfestu. Chester by měl ve skrytu duše zájem o hlavní hrdinku, ale ta má sebou přítele Logana a tak se všechny jeho plány bortí..
Wrriterka: BREAKINGTHEHABIT
* Fejeton
Krátká vtipná povídka, ve které Mike a Anna nemohou počít dítko, ovšem hlavní hrdinka, Mikeova sestřenice, přichází s geniálním řešením... Ze kterého má Mike radost, protože chce být taťka a nemalou radost z toho má Bára, která ráda pomůže. ,o)
Posledni komentare
30.01.2013 15:26:01: Hodně pobavilo smiley${1}smiley${1} smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý reálný příběh s romantickým zajímavým dějem. Vše se točí kolem koncertu Linkin Park, kterého se hlavní hrdinka nedokáže dočkat. Něco se, ale zvrtne a Mike se s ní chce za každou cenu setkat. Vyprávění je opepřeno střídavě dějem hlavní hrdinky a Mikea i Chestera o to je to zajímavější a procítěnější. Láska proniká i k Chesterovi, který si myslí, že našel tu pravou..
Wrriterka: ANDY
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý realistický příběh. Děj provází Mike a jeho vzpomínky na jeho největší lásku Ashley, kterou potkala tragédie. Mike se z toho nemůže vzpomatovat, znovu a znovu prožívá bolestné myšlenky na Ashley a nemůže se pohnout z místa.
Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Reálná story ; CZ
Hlavní hrdinka ještě chodí do školy a šíleně zbožňuje Linkin Park, zejména Chestera Benningtona. Má štěstí a potká ho. Jejich setkání není jen tak obyčejné, je veselé a rozhodně se jen tak nestává. Děj je vymyšlený, ale kdo by si nepřál Chazzyho potkat?
Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Tragická story ; CZ
Středně dlouhý realistický příběh, kde hlavní hrdinka žije jako tělo bez duše, už několik dní ji něco trápí a tak se to pokusí ukončit sebevraždou. Chesterova pomoc přijde pozdě, ale ty máš možnost dočíst se, co ji k takovému činu dohnalo a v čem má Chester prsty.
Wrriterka: BREAKING THE HABIT
* Romantická story ; CZ
Středně dlouhý, dobrodružný příběh s veselým dějem. Hlavní hrdinka se zapletla do zajímavé sázky, ve které je i Chester a Mike. Spolu se svými kamarádkami prožijí něco, co by ani jedna z nich nečekala a rozhodně jejich příběh stojí za to.
Wrriterka: BREAKINGTHEHHABIT
Vtipná povídka o tom, co na sebe Linkin Park vymýšlí. Chudák Mike to dostal s plnou parádou. Perfektní trapasy a směšné chvilky, díky kterým budete hlavní aktéry zbožňovat.
1  
2  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!