Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Povídky

Své příspěvky zasílej na Chensie@centrum.cz a nezapomeň připsat svou přezdívku, název příběhu. Perex můžeš nechat na mně a nebo jej připsat k dílu. Pokud bude příspěvek rozdělený na více kapitol, bude přesunut do rubriky Romány, jako román či podobný rozsáhlý útvar. 

Informace o rubrikách: 

Ostatní 
V této rubrice jsou povídky všech autorů, kteří na svém kontě maximálně tři příběhy. Pokud má autor čtyři a více povídek, jsou jeho příspěvky přesunuty do jeho vlastního profilu, který obsahuje všechny povídky. 

Spolupráce 
Zde najdeš povídky, které mají dva a více autorů. Tzv. příběhy, které vznikly za spolupráce více autorů, jsou rovněž oblíbené a můžeš hlasovat pro svůj nejoblíbenější přímo v rubrice. 

Profily autorů 
Každý autor, který má čtyři a více příběhů, má pro větší přehlednost na Lp-s vlastní profil a tudíž jeho povídky najdeš přímo v jeho profilu i s informacemi o autorovi. 

 

Tvá oblíbená povídka?

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!