Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Poezie

Své příspěvky můžeš zasílat na Chensie@centrum.cz

Wrriterka: MIKEWA
Báseň z trochu chaotickými rýmy, které se vztahují především k Mikeu Shinodovi, kterého autorka popisuje jako svého anděla. Ale brzy poznává, že ač by si přála, aby byl na vždy s ní, nikdy by neobětovala jeho štěstí.
Autorka Chensie Dll. 
Mám kamaráda anděla... 
Wrriterka: PIXLA
Báseň je zvláštní - nejdříve autorka útočí na city, na lásku a touhu být s milovanou osobou - Chesterem a pak, když si uvědomí, že by mu mohla ublížit ho odhazuje pryč. Chce jen jeho štěstí. Opravdu zajímavá báseň přestože se jedná pouze o lásku i nenávist k jedné osobě.
Wrriterka: PIXLA
Lyrická báseň, která zejména hovoří o Chesterovi. Autorka vyjadřuje svou lásku a obdiv k němu ve svých verších. Prostě romantika jako vyšitá...
Posledni komentare
21.09.2012 01:45:43: to je pěkná básnička :) ten konec mě pobavil smiley${1}smiley${1}
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Tuto krátkou nerýmovanou báseň jsem napsala už dávno, při prvním shlédnutí klipu In The End. Jde o zvláštní popis, kde najdete i Mikea a Chestera, jakož ty, které nedokáži pojmenovat. Příběhem tě provedu já jako kouzelný skřítek, který je okouzlen vším, co vidí. Co dodat, klip byl fakt nádherný a píseň taky. :o)
Wrriterka: NoBrain
Autorka se zpovídá z lásky. Ví, že toho, po kterém tolik touží, nemůže mít, ale stejně... Romantická básnička. NoBrain říká, že je její první, ale rozhodně je povedená! 
Wrriterka: PIXLA
Napůl smutná a temná básnička opředená tajemstvím. Abys pochopila, co autorka chtěla říct, musíš umět číst mezi řádky. Hovoří o lásce k Chesterovi, kterou on nikdy nepochopí. Sama ví, že není sama, kdo po něm tolik touží..
Wrriterka: CRAZY.LP
Tahle básnička je věnována lidem, kteří znají jen lež, zlobu a závist. Kdyby se aspoň trochu tak snažili, jako my, nemuseli by nám krást naše story a vydávat je za své. K tomu ještě říkat o nás, že MY jsme zlodějky - to dokáže jen člověk, který má rád jen a jen sám sebe a nemá špetku talentu. Např. Michelle, Linkin.parka, Chazz.benn
Wrriterka: FLEAUD
Básnička, která se z počátku týká jen Mikea, vypráví jeho příběh a nakonec ho spojí s Linkin Park a dovede ho ke slávě. Autorka zábavnou formou předvedla, jak se z Linkin Park staly největší rockové hvězda..
Wrriterka: MIKISKA
Zajímavá básnička, která svými rýmy opěvuje především a jen Mikea Shinodu. Hlavní hrdinka se nebála vyjádřit city, které patří jen a pouze Mikeu Shinodovi. Je pro ni nejen velkým nadaným idolem, ale také fantastickou láskou.
Wrriterka: MIKEWA
Poetická báseň, která hovoří o vztahu Mikewi a Mikea. V ději jde o lásku a bezmoc, kterou autorka zažívá,když nemůže být se svým Mikeem.
Autorka Chensie Dll. 
Zlákal mě motýlek... Letěli jsme nad oblaka. 
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Romantická básnička, která vypovídá o lásce k Chesterovi. I když je pryč, tak můžeme být pořád s ním ve svých snech.
Wrriterka: AŃONKA
Veselá básnička o skupině Linkin Park. Autorka udělala rým na každého člena Linkin Park, tedy na Brada, Roba, Phoenixe, Joa, Chestera i Mikea a dokonce i na samotnou skupinu Linkin Park.
Wrriterka: WISH
Tato báseň je velice emocionální. Autorka, bezhlavě zamilovaná, trpí svou vlastní láskou k Chesterovi, ale vše je marné. Chester je sice s ní a při tom na míle daleko. Pokud máš ráda poezii, co v tobě vybouří city - smutné a žádostivé po lásce a touze - je tohle přesně pro tebe.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Smutná báseň, kde se loučí se svým snem o Chesterovi. Vyzývá ho, aby navždy odešel, i když nechce. Musí ho přesvědčit, že už ho nemá ráda, přestože její srdce pro něj pláče.
Wrriterka: PIXLA
Pixla v této básni pěje básně na svého milovaného Chestera, avšak velmi se zlobí, že je jen na plakátě. Realita se jí nelíbí a ačkoliv ho má ráda víc a víc, nezbylo jí vlastně nic.
Wrriterka: AŃONKA
Zajímavá báseň, která z počátku začíná pesimisticky a pak říká členům Linkin Park, co dělají špatně. Vlastně jim předpovídá jejich pády a úspěchy a říká, co jsou zač. Před ničím se neschovají.
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Jde o báseň, která popisuje seznámení Linkin Park zábavnou cestou. Mluví se zde i o jejich vzestupu kariéry, ale jde spíše o humorný příspěvek, než abys ho brala vážně.
Autorka: NOBRAIN
Ačkoliv název je smutná a děj je také smutný, tak báseň mě pobavila. Autorce nechybí fantazie, když vypráví o šesti mužích, kteří měli skupinu hudební a přijel pro ně vůz pohřební. :o))
Wrriterka: CRAZYLPFAN
Báseň o snění autorky, vše o čem sní vypovídá v tomto příspěvku, který se samozřejmě týká Linkin Park. Zajímavá krátká poetická báseň. Děj nás zavádí do snové země, připadá mi to lehce jako dodatek ke klipu Somewhere I Belong

Autorka: NoBrain

Autorku dopálily některé komentáře na youtube… Že prý Linkin Park vyměkli. Že jsou hrozní, protože Hybrid Theory a Meteora byli lepší… Takové názory se jí nelíbí, a proto napsala povedenou básničku pro všechny, kteří sdílí tyto mylné názory.  Podle NoBrain je báseň takový střet fanouška zakrnělého na HT  a fanouška, kterému se líbí jejich nová tvorba, ale i ta stará a chápe, že se skupina vyvíjí a mění se.

Wrriterka: CRAZY.LP
Kultovní báseň Lp-s, kterou autorka vypsala své oblíbené příběhy. Skrývají se ve slokách této poetické básně. Pevně věřím, že je objevíte a příběhy či hlavaní hrdiny poznáte. Je to velmi povedené ,o)
Autorka Chensie Dll. 
Tato básnička je ironická a erotická. Je vymyšlena na popud Hry o duši a tím upírem je kdosi ironický a masochistický... 
Wrriterka: CHENSIE DEWILL
Delší báseň, kterou lze spíše považovat za veršovanou story o tom, jak se Chester dokázal lehce zamilovat, odpudit od sevbe Talindu i svého druhého syna. Dívka se jménem Iblís, která mu zamotala hlavu ho však pro jeho dobro přece jen nechá jít.. Láska má spousty podob.
Wrriterka: VYSNĚNÁ
Velice zajímavá báseň, kterou neumím zařadit. Všechny pocity, které z ní vyplynou se totiž ztratí v záplavě dalších. Předlohou pro tento příspěvek byl samozřejmě Chester a všechny pocity patří právě jemu.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!