Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Old news

Old News - Březen 2012

31. 3. 2012  

R e p a r e   S t o r y (třetí várka)  

Odkazy na příběhy jsou v názvu, stačí kliknout a otevřou se v novém okně. Ankety, týkající se Repare Story jsou stále aktuální a nalezneš je v rubrice Old News... 

 

::: K o n e c   d o b r ý ,   v š e c h n o   d o b r é

Wrriterka: Jawasaby

* Reálná story ; CZ

Středně dlouhý příběh s romantickými a erotickými prvky. Hlavní hrdinka Niky má to štěstí, že ji Chester Bennington pozve na vlastní koncert. Je štěstím bez sebe a tuší, že tím její setkání s Chesterem nekončí... Ovšem láska umí zatočit kartami, a co když zamilovaný je někdo úplně jiný? 

::: K o u z e l n ý   d ě d e k

Wrriterka: Ptakus.Fikus

* Reálná story ; CZ (Kategorie Diarre)

Krátký vtipný příběh, který je psaný formou deníku a vyprávění. Hlavní hrdinka spolu s kamarádkou Jessicou se vydají na koncert Linkin Park, podaří se jim dostat se co nejblíž díky tzv. kouzelnému dědkovi. Tohle setkání jim úplně změní život...

::: L á s k a   d ě l á   d i v y

Wrriterka: Akasha

* Romantická story ; CZ

Středně dlouhý romantický příběh, kde se tragédie stane osudovou a nažene hlavní hrdinku Ash do náruče Chestera Benningtona... Nemají však vyhráno a tak se děj stává romantickým i smutným, když Ash zápasí o holý život a ví, že Chazzy bez ní žít nedokáže. 

Book

::: Moj pekný život

Wrriterka: Leany.LP

* Reálná romantická book; SK

Autorka Ti dává možnost procházet spolu s hlavní hrdinkou jejím životem a potýkat se se zamilováním do idola Mikea, se kterým chodí na školu. Kdoví, co všechno jí osud přinese a kolik toho ona bude muset zažít, než skutečně získá, co potřebuje. V její cestě životem ji doprovází nejlepší kamarádka Michelle a spolužák Denis, kteří stojí při ní....

1. kapitola

Hlavní hrdinka Leany trpělivě odpovídá na dotazy Michelle a netuší, že i když s Mikeem strávila školní dopoledne, tak to tím nekončí... Mike má v plánu s ní strávit času trochu déle a zve ji na koncert, který se maličko zvrtne.


 30. 3. 2012  

 

R e p a r e   S t o r y (druhá várka)  

Odkazy na příběhy jsou v názvu, stačí kliknout a otevřou se v novém okně. 

 

 

::: J e š t ě   n e n í   p o z d ě

Wrriterka: Sidii

* Fantaziální story ; CZ

Kráký příběh, ve kterém autorka vylíčila cestu do minulosti a dokázala tak změnit životní událost, která jí změnila život. Mike jí v tom trochu pomohl a snad ... se v budoucnu sejdou zas...

::: K e n j i

Wrriterka: Mishi Shinado

* Reálná story ; CZ

Krátký příběh s historickým podtextem, děj je spíše formou vyprávění o minulosti, která nebyla příliš šťastná. Vyprávění je o tvrdém boji za právo na život, o přesunu do Ameriky, kdy musel svou ženu chránit. Pro muže jménem Kenji to tenkrát nebylo vůbec lehké, ale jeho syn Mike mu to všechno vynahradil svým narozením.

::: K o n c e r t

Wrriterka: Elfwen

* Romantická story ; CZ

Středně dlouhý reálný příběh, kde je hlavním hrdinou Chester, který se bláznivě zamiluje do dívky s rudými vlasy, která ho okouzlí natolik, že zapomene na svého syna Dravena a ženu Samanthu. Prožije si však se svou novou láskou romantické chvilky, na které jen tak nezapomene.

::: K o n e c 

Wrriterka: Mišičkav

* Reálná story ; CZ

Krátký reálný, smutný i romantický, příběh, kde se autor zaměřil na hlavní hrdinku Michele a Chestera. Líbání je v tomto příběhu na denním pořádku a není to jediná věc, kolem které se děj točí. Rozchod a konec vztahu navazuje na nový romantický začátek a překvapení...  

::: K o n e c

Wrriterka: Hibridgirl

* Reálná story ; CZ

Krátký příběh, kde je zapeklitý děj. Hlavní hrdina Chester náhle ztratil smysl žít, sám se schovává v hotelu a jediný, s kým chce hovořit jsou jeho přátelé z Linkin Park, kteří ho vždy podrží. Osoba, která ho natolik potopila není nikdo jiný než Samantha, ale co mu vlastně provedla?

 

 29. 3. 2012  

R e p a r e   D r e a m e r  

Odkazy na příběhy jsou v názvu, stačí kliknout a otevřou se v novém okně. 

 

::: A i d s 

Wrriterka: Wish

Romantický sen o záhadné nemoci, jménem Aids, kterou může vyléčit pouze Chester ,o) Ovšem je to zamotanější, než obvykle bývá.

::: B e a u t i f u l   D r e a m 

Wrriterka: Fleaud

Středně dlouhý sen, kde je hlavní hrdinka jako devatenáctiletá dívka, která se dostala na koncert Linkin Park a seznámila se tam s Linkin Park. Potom už se děj točí hlavně kolem ní a členů kapeli, děj zajímavý. Jde o humorný sen.

::: C h a z z y   p o p e l á ř e m

Wrriterka: Chensie Dll. 

Zdál se mi vážně bomba sen. Nemohla jsem se nepodělit. :o)) Je o tom, jak si Chester musel vydělávat na mikrofon jako popelář, protože mu Talinda vzala všechny peníze. A protože byl na ni naštvaný, tak i nevěra by asi prošla XD

::: C h e s t e r   j e   n e m e h l o

Wrriterka: Chensie Dewill

Krátký sen, kde se setkáte s Chensie, její kamarádkou Karmen, malým Dravenem a skupinou Linkini Park. Tento sen je spíše pro odpočinutí, žádné přemýšlení a zábavu.

::: C h e s t e r   S . O . S .

Wrriterka: Chensie Dll

Zdál se mi sen o Chesterovi. Je to už dávno, ale ten sen byl tak naléhavý, že na něj prostě nemohu zapomenout. Dokonce jsem ho nějaký čas probírala i s kámoškou, která lp fandí a psala příběhy se mnou. Docela hodně jsme se do toho snu zapojili, protože šlo o tohle...

::: J e d e n

Wrriterka: Chensie Dewill

Jde spíše o noční můru než o pohodový romantický sen, ovšem týká se Linkin Park, kteří působí natolik chladně a ostře, že bych je ve snu znovu potkat nechtěla.

::: K d o   u t e č e ,   v y h r a j e

Wrriterka: Chensie Dll

Tento sen se mi zdál nedávno, bylo to takové poblázněné, ale Chester byl moc milý. Kéž by se mi o něm zdálo znovu...

::: M o t o r o v á   p i l a

Wrriterka: Chensie Dewill

Legrační sen, který se sice tváří jako strašidelná noční můra, ale všechno dobře dopadá a nakonec to vypadá jako obyčejný den s neobyčejnými Linkin Park.

::: M y   D r e a m

Wrriterka: Emily Anne Strange

Krátký sen, který začíná na koncertě Linkin Park a kupodivu končí v Chesterovo náručí. K tomu, ale ještě vede dlouhá cesta vysvětlování, jak se Emily do Chazzyho přízně dostala. Veselý a romantický sen.

::: R a g b y

Wrriterka: Shorscha

Kraťoučký sen o fotbalovém utkání s Linkin Park. Autorka má v oblibě Chestera Bennigtona, takže očekávejte chválu jeho pěkného těla a příjemné hry ,o)

::: S u g a r ´ s   D r e a m

Wrriterka: Sugar

Krátký sen, který je smutný. Sugar je zavřená v akváriu jako nějaká rybička a tak se k ní lidé také chovají. Jediný Mike pochopí jak smutno jí asi je a smiluje se nad ní. ,o)

::: Ú t ě k 

Wrriterka: Chensie Dll

Další noční můra, kterou si prožijete společně s Linki Park i s Chensie. Je to maličko strašidelné a maličko padlé na hlavu ,o)

::: V a l e n t ý n k a   p r o   C h a z z y h o

Wrriterka: Wish

Wish prožívá ve svém snu večer jako každý jiný, než ji ovšem v jejím pokoji navštíví Chester, který je velmi chladný a přesto přitažlivý. Wish se ho, ale bojí a za nic na světě se nechce ocitnout v jeho náručí. Chazzy to však vidí jinak...

::: V o j e n š t í   h r d i n o v é

Wrriterka: Chensie Dewill

Můj sen vypovídá o Chesterovi, Orlandu Bloomovi a Joshu Harnetovi, kteří se mě ve válečné době snažili zachránit. Čišeli erotickými jiskrami a přitahovali mě. Možná by ani tebe ve snu nenechali tihle krásní muži chladnou.

::: V r a h   a   C h e s t e r

Wrriterka: Chensie Dll

Krátký erotický sen o Chesterovi, který mě zachránil před vrahem. Tento sen se mi opravdu zdál a škoda, ze tak náhle skončil. :o)

 

28. 3. 2012  

R e p a r e   S t o r y (První várka) 

Odkazy na příběhy jsou v názvu, stačí kliknout a otevřou se v novém okně. 

::: 3 1 . O t o b e r

Wrriterka: Lucianna Draven
* Reálná story ; SK
Krátký mírně strašidelný příběh, který se odehrává ve strašidelné noci. Natolik kouzelné a děsivé, že hlavní hrdinka potkává skupinu Linkin Park... Na první pohled však nejde o příjemné setkání, protože Linkini se stali upíry a zabíjejí. Ale jaké to bude na pohled druhý? 


Wrriterka: Dum.Didlly
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh, kde je hlavní hrdinka Kate a podaří se jí vtipným způsobem se srazit s Chesterem, rockerem Linkin Park. Její život se od té doby změní a komplikace nastanou, když zjistí, že je těhotná, ale bohužel ne s Chesterem...


Wrriterka: Sidii
* Reálná story ; CZ
Středně dlouhý příběh s romantickým podtextem, kde děj z počátku temnější, ale poté nabívá na zářivosti, když se objeví Mike a s ním i veselé zážitky, které stojí za to. Hlavní hrdinka Kate má Mikea moc v lásce a začíná si myslet, že k sobě prostě patří...

::: H y b r i d   D r e a m s   I .   a   I I . 

Wrriterka: Linkinka
* Reálná story ; CZ
Zajímavý příběh o Chesterovi, který se velmi změnil. S bolestí v srdci vzpomíná na svou slávu a na Samanthu, se kterou se cítil tolik šťastný. S přibývajícími vráskami a bolístkami se z něj stala troska, která jen stěží dokáže vydržet svůj vlastní obraz v televizi. Lehký, poutavý, citově akční děj s čtivými vzpomínkami.


Wrriterka: Liar
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s chladnou filozofickou atmosférou a poutavým dějem, dobře čitelný. Okouzlující děj nutí čtenáře číst mezi řádky a rozhodně nutí prožívat vše s hlavním hrdinou. Příběh spíše zobrazuje pohled do vlastního nitra, kde se vše plíží pomatenými věcmi a chladně přemýšlí o svých myšlenkách... Konec je ohromující. 


Wrriterka: Elizabeth Bennington
* Reálná story ; SK
Středně příběh s romantickým podtextem, rozdělený na menší samostatně pojmenované odstavce. Děj je lehce čitelný, zajímavý a hlavně vypráví o Chesterovi a jeho životě a především jeho trápením s přítelkyní. Je to o milostném trojúhelníku.


Wrriterka: Sandra
* Reálná story ; CZ
Krátký veselý příběh o tom, jak hlavní hrdinka potkala Linkin Park. Za zvláštní situace a přesto si s nimi užije moc zábavy a seznámí se. Linkin Park jsou štědří a mimo trsátka, které jí Phoenix věnuje se jí snaží věnovat ještě víc... Možná je to realita, možná jen sen... 


Wrriterka: Evik
* Fantaziální story ; CZ
Krátký příběh, kde se setkáš s celou skupinou Linkin Park. Večer se rozhodnou společně se projít a to se jim stane osudným. Ve městě, kde se nachází prožijí úplnou noční můru. Děj je akční, místy hororový, ale nepostrádá části realistického zajímavého příběhu. Hlavní hrdinka jim doslova zachrání kůži! 


Wrriterka: Tattoogirl
* Reálná story ; CZ
Krátký příběh s romantickým podtextem. Hlavní hrdinka chodí s Mikeem na grafickou školu a jsou ve stejné třídě na výtvarnou výchovu. Díky tomu se jejich životy spojí a oni se natolik spřátelí, až mezi nimi vznikne láska. Ale ona miluje někoho jiného... Chestera, který ji není hodný. 


F a k t a 

 

Žádné komentáře
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!