Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Emily A. Strange


Zdravím všechny. 

Tady Emily.
Je mi 18 a tak nějak přežívám poslední dobou krušné časy v Českém Těšíně.Dneska mám tu možnost o sobě něco kecnout díky Všem, kteří mi dávali hlas, a já se díky tomu umístila na krásném 2 místě.

Předtím, než jsem začala psát story, jsem se spíše vypisovala do veršů básní (Které stále píšu a ukládám na internet),ale pak mě začala svazovat chuť zkusit napsat něco víc, než jen verše, tak jsem začala psát story, story  o LP - proč jen o nich? Protože dělají skvělou hudbu, skvělí jsou oni sami - né tím, že jsou pěkní nebo bohatí, ale tím, co dělají i pro ostatní lidi. Stali se mým terčem, a jen do story o nich, se dokážu vžít. Můj styl psaní je spíše pesimistický, než optimistický, takže né každá story (nebo básnička) končí happyendem. Moje story pro mě rohodně nejsou nějakou fraškou, kterou si celou vymyslím. Moje každá story má na sobě aspoň kousek pravdy. Ráda se do nich vypisuju to, co mě potkalo, co mě trápí ... Možná za to může moje černá duše, že nedokážu napsat něco s happyendem, ale o to víc je to aspoň o emocích. Každému musí ta story něco dát, ať už je to  cokoliv - smutek, potěšení, ponaučení... To už je jedno, jen ať z toho něco člověk má! To je pro mě nejdůležitější. :o)

Moje story na Lp-s: :o)

- Co víc si můžu prát
- Láska končí smrtí
- Nový život (Se mi líbí )
- Zbytečná sebevražda (I ta se mi moc libí)

Odpovědi na dotazy:

*** R o b i B B B

- Jak získáváš inspiraci?

No, inspiraci získávám různě nebo taky často působí fantazie, která je podle mě u tohohle dost důležitá, ale když už inspirace tak z toho, co třeba aspoň trošku potkalo mě nebo třeba i naopak, co bych nechtěla, aby mě potkalo… heh :o)

- Máš spousty nápadů na nový příběhy?

Nooo, nápadů by bylo hodně… Známí o mně říkaj, že jsem kreativní :-D, ale teď bohužel na psaní nemám moc času

*** M i k e w a

- Koho jako člena skupiny upřednostňuješ a proč?

Koho upřednostnuju? .... No, né, že bych upřednostňovala, spíše více obdivuju, je to Chester. A proč on, proto jaký je, ani ne tak pro to, jak vypadá, to, že je krásný zvenku vidí každý, ale podle mě jeho největší krása srší tam zevnitř ;o)

- Máš o Linkin Park určité představy, které ve svých story nezobrazuješ?

No, představy určitě mám (kdo né že:o) ,) ale ty fakt raději neventiluju.

*** M i s t i c L P

- Zdá se mi, že se ve svých příbězích vcelku vyhejbáš erotickému scénáři, co tě k tomu vede?

No, dobrej postřeh, vyhýbala jsem se (i když moje nová story je docela erotického rázu), ale mně tohle to nějak ... no ... né, že nepřitahuje o tom psát… ale jsou k tomu spíše takové osobnější důvody ;o)

- Myslíš, že erotika k Linkin Park nepatří? Beru LP jako chlapy, kteří sex prostě potřebují. Není reálné, aby v příběhu respektovali nucený celibát.

No, já sem toho názoru, že k nim sex doslova patří ;o) … Všichni například známe rozhovor Chestera, že... Taková sexualní mašinka. Ale přece na to nemusí mít chuť po každé (I když )…

- Jsi fanynka jejich hudby nebo bys raději jen koukala na jejich fotografie?

Na prvním místě je samozřejmně jejich hudba, která dává smysl. Jejich texty, které jsou vždycky o něčem, a smysluplé videoklipy. Nefandím zorvna těm klipům, kde se 2x sotva objeví zpěvák, ale zbytek tam odtančí polonahá ženská. No a po hudbě přicházej fotky :-P

*** B a r u s k h a L P

- Máš připravené nějaké pokračování k příběhu Co víc si můžu přát? (Má nejoblíbenější story)

Barushko, o pokračování jsem docela dost přemýšlela, a doufám, že mě brzy popadne ono záhadné střevo tvořivosti a udělám Ti pokračování (Jsem ráda, že se líbí)

- Mohla bys mi víc přiblížit život, jaký Kate žije? (hl. hrdinka Co víc si můžu přát)

Kate v téhle story pro mě představovala obyčejnou dívku z dobré rodiny, která po Chazzovi netoužila jen kvůli tomu, že je slavný, bohatý a krásný, ale hlavně kvůli tomu JAKÝ DOOPRAVDY JE. A vážila by si ho, i kdyby nešlo to topení :-D

- Jak si představuješ Dravena?

Dravena si představuju, jako nádherné dítko s krásnými černými vlásky a tmavě hnědýma očkama,a věčně se řehtající každé hlouposti :o)

- Koho máš s Chesterovo dětí jakoby nejraději?

No, jakoby nejraději... To je těžké, ale hodně se mi líbí Tyler Lee, takové roztomilé to je :o)

*** D o n o r y - P a r k

- Jak dlouho už píšeš?

No, takovému psaní story se nevěnuju moc dlouho, možná tak rok, bych si troufla říct :o)

- Píšeš i nějaké básničky?

Ano, na básničkách jsem „závislá“. Vypisuju do nich hlavně moje pocity. Z mých pocitů pak taky tvořím fotky, jestli chceš tak - www.life.. O odkaz na web můžete napsat autorce na Anne.darknesss@gmail.com (Teď kvůli nedostatku času se tam krapet nic neděje)

*** D a r k C h e s t e r 1 3

- Jaký máš názor na Linkin Park?

Jaký mám názor? ... Inu... Každopádně to není jen boyband, jak si někdo myslí. Oni vědí proč to dělají. Dělají to pro nás a proto, protože je to baví. Nejsou jak ostatní, že to dělají jen pro prachy. Jsou to chlápci se srdcem na pravém místě ;o)

- Napadlo tě někdy napsat tzv. posmrtný příběh, kde by LP byli jako neživí?

I když moje mysl je často dost morbidní, psát o LP bych tohle asi ani nedokázala (nechtěla), protože co kdyby se to stalo skutečnosti? .......

*** C h e s t e r o v a    ž e n a

- Máš nějaký oblíbený příběh?

Ano, oblíbených příběhů mám hned několik, ale mezi moje nej nej patří: Kdo je vrah. To mi až běhala husina. :o)

- Který ze svých příběhů považuješ za nejlepší a proč?

Já jsem se snad nad tím ani moc nepozastavovala, který by byl nejlepší. Píšu to hlavně pro Vás. Ale kdybych si musela vybrat, tak se mi líbí Zbytečná sebevražda a Co víc si můžu přát.

*** M i k e l a n g e l o   S h i n o d a

- Jaký názor máš na Mikeovy kresby a jeho styl malířství?

Mikeovy kresby se mi líbí. Jednou bych se chtěla na jeho výstavu dostat, ale to asi bohužel… Jeho styl se mi líbí, je totiž něčím zvláštní a hlavně originální!

- Zdá se mi to nebo mají jeho obrázky konspirativní závan komixu?

Nevím, každému se může zdát jinak, mně to jako komix nepřijde:o)

*** R e B e L

- Byla jsi na koncertu Linkin Park v Brně?

Bohužel na koncertě jsem nebyla, měla jsem závěrečné ústní zkoušky, proto jsem tam vyslala bratra, který mi dělal videa a fotky.

- Jaký jsi z toho měla pocit?

I když jsem tam nebyla, ale pak viděla ty videa, běhala mi husí kůže. Tu atmosféru bych chtěla zažit. Muselo to být něco náramného, něco úplně jiného, než loni v Praze. Doufám že se brzy objeví.

- Doporučila bys Linkin Park něco ohledně jejich hudby?

Já bych jim asi kartama moc nemíchala, nechala bych to na nich, oni přece sami vědí jak a čím nás dostat. :o)

- Jsi pro nebo proti kritice?

Myslím, že každá kritika je vždycky k něčemu dobrá, samozřejmě ten, kdo kritizuje musí znát hloubku a míru. A ještě, než začne kritizovat, pořádně si tu věc, co kritizuje, prohlídnout, přečíst, aby třeba pak nezjistil, že to má jiný nebo hlubší vvýznam :o)

- Nevadí ti otevřená kritika tvého díla?

Určitě mi to nevadí od toho to slovo kritika vznikla, ne?

- Nechala by ses upřímnou kritikou povzbudit nebo zahanbit?

Záleželo by jak by to ten "onen" tu kritiku podal, ale určitě nikdy upřímná kritika neuškodí a mně by rozhodně nakopla k tomu, abych udělal všechno pro to, aby se už ta kritika nemusela opakovat. :o)


 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!