Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

DančaLP

Ahojky, tady Danča LP.Na úvod chci říct, že jsem před nedávnem dovršila jedenadvacátý rok svého celkem spokojeného života, který jsem celý strávila v severočeském městě Chomutov.Když mi Chensie nabídla, že můžu být další ve writterské minutce ráda jsem přijala a tímto bych vám chtěla moc poděkovat za hlasy, co jste mi poslali.Původně jsem ani neměla v úmyslu stát se writterkou.Hledala jsem pouze příběhy o Linkinech a chtěla poznat lidi, pro které se stejně jako pro mě Linkin Park stali víc než jen oblíbenou skupinou, ale také součástí života.Našla jsem tuhle stránku a nechala se inspirovat.Psaní povídek mi nikdy moc nešlo, ale o Linkin Park se mi píše tak nějak samo.Asi to bude tím,že o nich tak často přemýšlím a vím spoustu věcí i z jejich soukromého života, takže je to tak trošku jako bych je znala.Když začínám psát povídky nikdy předem nevím, jak  skončí.Většinou mě napadne základní dějová linka když jsem třeba někde venku nebo i ve škole.Přehrávám si jí v hlavě a když přijdu domů, tak začnu psát a postupně domýšlím další části příběhu.Někdy povídku dopíšu ten samý den, někdy až třeba za několik týdnů nebo i měsíců.

Seznam mých story:
Dítě noci (Zatím poslední,ale už pracuju na dalších ;)
Guardin Angel
Narozeniny (Moje úplně první, taková veselá ;)
Podnájem
Přátelé? (Tuhle jsem psala hodně dlouho a osobně jí mám ze svých nejradši)


Odpovědi na dotazy:

F l e a u d

- Moc se mi líbí, jak jsi napsala story „ dítě noci „ Co tě vedlo k té ponurosti?      

    

Většina mých povídek byla taková optimistická a zakončená „happy endem“ , takže jsem chtěla napsat něco trošku jiného. Sama mám pochmurnější příběhy ráda.Takže jsem chtěla tuhle povídku naladit do tohohle tónu.

 

           

- Co máš na Linkin Park a na Lp-s nejraději?

 

Na Linkin Park mám samozřejmě nejradši hudbu. Vždycky se mi u nich líbilo, že nehrajou jenom jeden hudební styl, ale kombinujou dohromady víc věcí. Pak mi je hodně blízký jejich humor a líbí se mi jak i ve věku, kdy už by měli být trošku vážnější pořád blbnou jako malí kluci. No a v neposlední řadě jsou to pěkní kluci.

    Na Lp-s se mi líbí samozřejmě nejvíc příběhy. Nenásilný design a přátelská atmosféra co tu panuje.

 

- Co se ti na tom webu líbí a co tě zaujalo?

 

Jak už jsem psala k předchozí otázce. Na prvním místě určitě příběhy. Moc se mi líbí story, fejetony, básničky,  books , sny – u kterých jen tiše závidím, protože mě se nikdy nic zajímavýho nezdá, dále potom soutěže co připravuje Chensie, ankety, testy.No prostě trávím na tomhle webu spoustu času :D

 

L i n k i n a ř k a

- Jak často píšeš story?

 

Když mě zrovna napadne nějaký zajímavý námět. Někdy je to třeba každý den a jindy třeba nic nenapíšu pár týdnů. Záleží na ispiraci a i na náladě ;)

 

- Máš nějakej „ recept „ na psaní příběhu?

 

Recept na psaní příběhů opravdu nemám. Využívám jedině svojí fantazii a zkušenosti. Myslím, že recept na psaní příběhů ani neexistuje.

 

- Nikdy jsem neměla ráda příběhy o upírech, ale četla jsem od tebe jeden, kterej se upírů týkal a moc se mi líbil. Jak jsi přišla na takový skvělý námět a hlavní postavy?

 

 Jsem ráda, že se ti můj příběh líbil. Na námět jsem přišla jednodušše . Už od malička mám hrozně ráda příběhy o upírech. Jedna z mých prvních přečtených knih byla Drákula a asi před 8-9 lety jsem si zamilovala seriál Buffy přemožitelka upírů. A z tohohle seriálu jsem si i vypůjčila jméno hlavní postavy Dawn.

 

- Kdo je podle tebe v Linkin Park lepší?

 

Já myslím, že každý člen kapely je vyjímečný a mistrem v tom co dělá. Možná by se dal vybrat Mike, který je všestranně nadaný. Ale bez ostatních by nikdy nebyl tam kde je.Oni jsou kluci taková skládačka, která do sebe přesně zapadá a každý kousek je nesmírně důležitý a bez něj by byla skládačka neúplná a nefunkční ;)

 

C h e s t e r k a

- Líbí se mi tvůj příběh Narozeniny, chtěla bych vědět, jestli k tomu chystáš pokračování?

 

Bohužel na pokračování téhle povídky se nechystám. Myslím, že je to jen taková jednorázovka, která by pokračováním ztratila svoje kouzlo. Ale nevylučuju, že v budoucnu napíšu něco podobného.

 

- O čempak by to pokračování bylo?

 

 Viz výše.

 

R e B e L

- Přemýšlela jsi, že by jsi napsala příběh, na kterém by ses podílela s jinou wrriterkou?

Víš, takovej ten, kde spolupracujete na příběhu a jste obě autorky.

 

Vím co máš na mysli ;) Zatím jsem nad tím neuvažovala. Ale kdyby se mi nějaká writterka ozvala a měla zájem o spolupráci, tak bych se tomu určitě nebránila.

 

- Máš mezi wrriters kámošky?

 

Bohužel se s holkama nijak blíž neznám.

 

- Radíte si o čem máte psát, nebo si nabízíte náměty?

 

Já osobně ne, ale mezi ostatními writterkami by se myslím podobná spolupráce našla.

 

M i k e 1 8

- Jaký nový příběh teď píšeš?

 

Mám teď rozepsaný jeden příběh. Je jak jinak než o Chesterovi. Můžu ti prozradit, že se bude jmenovat Brigáda. Je už skoro hotový, takže si ho budeš moct brzo přečíst.

 

- Dlouho jsem od tebe nečetla něco nového, tak se těším na příběhy, budou nějaké?

 

Viz odpověď na tvojí předchozí otázku . A další povídky budou určitě následovat.

 

- Kdo bude hlavním hrdinou?

 

Hlavními hrdiny budou samozřejmě kluci z LP a dívka jménem Viki. Můžu ti na ní prozradit, že je z ČR, je jí 21 a zamiluje se do Chazzyho.

 

            B o ž e n k a – B r a d e n k a

- Chtěla jsem se zeptat, jestli se chystáš napsat nějakou book?

 

Zatím jsem o tom nepřemýšlela. Ale spíš asi ne. Já jsem spíš na ty jednorázový povídky. Ale nikdy neříkej nikdy,že? ;)

 

- O kom píšeš raději? Mikeovi nebo Chazzym?

 

Určitě o Chazzym. To je z mých příběhů asi vidět, ne? ;)

 

- Co si myslíš o Bradu Delsonovi, drahém BBB?

 

Náš Big Bad Brad?  Skvělej muzikant, společně s Robem mi přijdou jako takový rozumnější členové kapely, který dávají na zbytek pozor. A s kytarou je nepřekonatelnej. Jen mýt by se mohl častěji ;)

 

L i a r k a

- Proč jsi se přihlásila mezi wrriterky?

 

Protože když jsem si tady přečetla pár příběhů, tak mě to inspirovalo a dodalo odvahy k tomu, abych se pokusila vytvořit něco vlastního.

 

- Proč jsi se přihlásila na wrriterskou minutku?

 

Já jsem se na ní nepřihlásila. Chensie se mě zeptala, jestli bych se chtěla zúčastnit a já ráda přijala.

 

- Máš něco proti kritice?

 

Určitě ne.

 

- Chtěla by ses někdy s Linkin Park setkat?

 

Určitě jo. I když já jsem takovej stydlín, že bych nebyla schopná říct souvislou větu. Takže spíš na nějakým hromadnějším setkaní. Kde bych s nima byla v přímém kontaktu, ale ne úplně sama. Něco jako Meet and Greet.

 

M i r i a m    B e n n i n g t o n o v á

- Byla jsi na letošním koncertu Linkin Park?

 

Bohužel nebyla.V den koncertu jsem měla poslední opravný termín zkoušky na VŠ, na který jsem musela jít, takže bych to do Brna,do kterého je to od nás asi 300 km nestihla.

 

- Pokud ano: Co se ti tam líbilo nejvíc?

 

 

- Co bys Linkin Park v poslední době vytkla?

 

Vytkla? No možná to, že upouštějí od svého původního stylu a na posledním CD se vydali trošku jinou cestou než u Hybrid Theory. Neříkám, že se mi nová deska nelíbí, ale byla bych radši, kdyby se na tý další vrátili trošku víc ke stylu co hráli dřív.

 

- Co bys v poslední době vytkla Lp-s?

 

Já myslím, že nic. Snad jedině větší intervaly v dodávání novinek. Ale z vlastní zkušenosti vím, že VŠ dá zabrat a když má člověk prázdniny, tak je rád že někam vypadne a nemá tolik času sedět u počítače. Takže v tomhle Chensie chápu.

 

 

L p R o b i k L p

- Moc se mi líbí Rob, chtěla bych se zeptat, jestli se chystáš napsat nějaký romantický příběh

jenom o něm?

 

Zatím to v plánu nemám, ale co není může být. Když o tom tak přemýšlím, zrovna se mi hlavou honí jeden námět a přemýšlela jsem o tom, koho z kluků dosadím jako hlavní postavu, tak tě možná vezmu jako ispiraci a zvolím Roba ;)

 

- Píšeš raději romantické nebo smutné story?

 

Radši píšu ty romantické. Naopak radši si přečtu něco smutnějšího (pochmurnějšího).

 

 

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!