Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

BreakingTheHabit

A další,kdo se houpe na oprátce je wrriterka BreakingTheHabit, že se přiznala sama, trochu jsem ji šetřila a byla při rozhovoru hodná. Doufám, že čtenářky jsou s odpovědmi spokojené a další dotazy můžete zasílat na stále stejný mail Chensie@centrum.cz ,o)1. PŘÍBĚH: FEST NEMÁ CHYBU! JAK TĚ TO NAPADLO?
- CHESTERKA

Tuhle story jsem měla rozepsanou hodně dlouho, než jsem jí dokončila. Napsala jsem začátek a pak jsem jí uložila asi na tři měsíce ,,k ledu´´ než mě napadlo, jak to bude pokračovat. Trochu jsem se nechala inspirovat sebou a co jsem v tý době prožívala já, takže jsem věděla, že se tam musí stát něco, co by zamotalo hrdince celým jejím dosavadním životem. A protože jsem pár dní předtím dopsala povídku Na koncertě, která nekončí pro ústřední pár moc dobře, rozhodla jsem se, že tady to bude naopak.


2. CHTĚLA BY JSI NĚCO Z PŘÍBĚHU: FEST ZAŽÍT? A CO?
- CHESTERKA

určitě bych chtěla zažít Ozzfest, plno skvělejch kapel na jednom místě, to by bylo něco :) vyrazit tam s partou přátel by taky nebylo špatný a potkat mýho idola by nemělo chybu, ale zbytek už je jen jedno velký sci-fi...navíc já nepatřím k těm, co jsou schopný se zamilovat ze dne na den, chvíli to trvá, než začnu někomu důvěřovat.


3. STORY: MIKEOVY VZPOMÍNKY MĚ ÚPLNĚ DOSTALA. JE TO HROZNĚ ROMANTICKÝ.. CO TĚ K TOMU INSPIROVALO?
- MIKEWA

heh, to je jedna z mejch prvních story :) tady se uplně přiznávám k tomu, že netušim...prostě jsem psala, co mě napadalo a když to teď zpětně čtu, sama se divím, kde jsem k tomu přišla :D

4. DÁVÁŠ DO SVÝCH PŘÍBĚHŮ I SVOJE POCITY, CO PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ NEBO TO JDE MIMO TEBE?
- LINKINMAGIC

Jak kdy, někdy mě třeba napadne zápletka, kterou bych chtěla prožít nebo se mi prostě poštěstí vymyslet něco originálního a tak sednu k PC a sepíšu to, a někdy do příběhu použiju něco, co se mi stalo (jeden příklad za všechny - v povídce Koncert Linkin Park, ve scéně, kdy hlavní hrdinka a její kamarádka jsou na koncertě, jsem použila svoje zážitky z koncertů)

5. MÁŠ SKVĚLÝ STYL NA TRAGICKÉ PŘÍBĚHY, HODNĚ MĚ DOJALA POVÍDKA: OSUDOVÝ OKAMŽIK. MÁŠ JEŠTĚ NAPSÁNO NĚCO PODOBNÉHO?
- LUTINKA

Mám rozepsanou jednu povídku, kde hlavní hrdinka trpí stihomanem a má nonstop pocit, že jí sledují a ona se snaží za každou cenu utéct před jejímu přeludy ať to stojí co to stojí. Ještě to nemám dokončené, ale snad se jednou dočká konce i tenhle příběh. Pak mám ještě jednu povídku o drogách a závislosti na nich, která je psaná z dvou pohledů stejně jako Prázdniny, ale netýká s LP

6. MÁŠ HODNĚ PŘÍBĚHŮ.. PÍŠE SE TI DOBŘE ČASTO?
- ROCK16LP

Je to hodně nárazový, teď už jsem dlouho nic nenapsala, nemám nápad. Jindy mě to zase popadne a rozepíšu třeba tři - čtyři nový povídky nebo dokončím už rozepsaný. Naposled, když mě to takhle vzalo, napsala jsem zfleku Koncert Linkin Park, dokončila jsem výše zmíněnou povídku o drogách a deník Když tě štěstí opouští a rozepsala dvě další. Hodně záleží na momentálním rozpoložení, času a okolnostech.

7. MÁŠ NĚJAKOU RADU PRO ZAČÍNAJÍCÍ AUTORKY STORY?
- ROCK16LP

Určitě se nesmějí bát. Ať už napsat nějaký příběh, nebo ho poslat na LP-s, protože podle sebe vím, že každá další story je minimálně o fous lepší než ta předešlá. Takže, milé začínající wrriterky, dodejte si odvahu, třeba zrovna ta vaše story se stane jednou z nejúspěšnějších na LP-s!

8. JAK SES K PSANÍ STORY VLASTNĚ VŮBEC DOSTALA?
- ROCK16LP

Tak to vím naprosto přesně :) narazila jsem na jednu takovou stránku, možná jí taky znáš :D, byla plná skvělých příběhů o Linkin Park (nepamatuju si tu uplně původní adresu) a jak jsem je tak pročítala, napadlo mě, že bych mohla zkusit něco takovýho taky napsat. Krom toho jsme se myslím zrovna my dvě potkali na chatu v LP roomu a tak se to už táhne, kolik? šest, možná sedm let :D

9. JAK DLOUHO UŽ PÍŠEŠ STORY A KTERÁ Z NICH SE TI PODLE TEBE NEJVÍC POVEDLA?
- ROCK16LP

Začla jsem, když jsem objevila stránku LP-s. Nejvíc povedená povídka? Těžko říct, ale jestli mám vybrat jednu jedinou, tak deník Když tě štěstí opouští

10. PAMATUJEŠ SI SVOU PRVNÍ STORY?
- ROCK16LP

Pamatuju :) byla to povídka Nečekané setkání. Když jsem jí psala, bylo mi asi 14 a byla jsem beznadějně zamilovaná do Linkin Park - podle toho ta povídka taky vypadá :D

11. LÍBÍ SE MI STRÁŽNÝ ANDĚL LINKINŮ.. PROČ PRÁVĚ CHESTEROVI JSI DALA STRÁŽNÝHO ANDĚLA? MYSLÍŠ, ŽE BY HO POTŘEBOVAL NEJVÍC?
- CHAZZY.LP

Každý, kdo se dokázal vypořádat s drogama, jednoho mít musí, ať už je to člen rodiny, kamarád, partner. Takže proto jsem vybrala Chestera.

12. SECOND CHANCE MI PŘIJDE DOST REÁLNÝ.. INSPIROVALO TĚ K NAPSÁNÍ NĚCO ZE ŽIVOTA NEBO TĚ TO PROSTĚ JEN NAPADLO?
- LUTINKA

Tohle je naštěstí story, kterou jsem si jen vymyslela. Chtěla jsem udělat z Chestera taky jednou tak trochu záporáka.

13. MÁM MOC RÁDA KRÁTKÝ PŘÍBĚHY, NEBAVÍ MĚ ČÍST DLOUHÝ. MÁŠ NAPSANÝ NĚJAKÝ NOVÝ KRÁTKÝ PŘÍBĚH?
- LP.DOTTH

To nemám. Krátký příběhy (s vyjímkou několika ujetejch naprosto smyšlenejch příběhů psanejch v dobách hluboký puberty) psát neumím, pokaždý se to natáhne minimálně na 4 stránky, podle toho, co mě všechno napadne a jak se ten příběh vyvíjí.

14. LÍBÍ SE MI STORY: FEST. PLÁNUJEŠ NĚJAKÝ POKRAČOVÁNÍ?
- CHESTERKA

Myslím, že ne. Story skončila tak jak jsem chtěla a nenapadá mě další možný pokračování tak, aby to nebylo ve stylu ,,a žili spolu šťastně až do smrti´´. Navíc jsem zastáncem hesla ,,V nejlepším se má přestat´´

15. PÍŠEŠ RADĚJI O MIKEOVI NEBO CHESTEROVI?
- CHESTERKA

Je mi to celkem jedno, většinou si zkouším představit každýho zvlášť v určitý situaci, tak jak bych je odhadla já, že se zachovaj. Dokážeš si představit Mika v roli lovce ženskejch? :D

16. NAPSALA JSI STORY: NEČEKANÉ SETKÁNÍ PODLE TOHO, JAK BY JSI CHTĚLA CHAZZYHO POTKAT SAMA?
- CHESTERKA

Tahle bych ho určitě potkat nechtěla :) je to čistě vymyšlený a s trochou nadsázky a fantazie

17. JAK TĚ NAPADLA STORY: KDYŽ TĚ ŠTĚSTÍ OPOUŠTÍ? MOC SE MI LÍBÍ.. JE TO DOST REÁLNÝ A ZAJÍMAVEJ PŘÍBĚH. CO TĚ VEDLO K NAPSÁNÍ?
- CHESTERKA

Chtěla jsem napsat příběh retrospektivně a napadlo mě, že by se to dalo udělat jako deník. Pár dní jsem nad tím přemejšlela, protože předcházející povídky byly víceméně romantický a s dobrým koncem, udělala jsem to přesně naopak.

18. PROČ TĚ V OSUDOVÝM OKAMŽIKU NAPADLA TA SEBEVRAŽDA? JE TO NĚJAK SPOJENÝ S CHAZZYHO DEPRESIVNÍMI TEXTY?
- LINKINPARK

vůbec ne, prostě mě to tak napadlo. Hlavní hrdinka zaplatila tak moc neúměrnou cenu za to, co udělala, že se jí v týhle daný situaci zdála sebevražda jako jediný řešení.

19. NAPADLO TĚ VÍC MOŽNOSTÍ, JAK STORY: OSUDOVÝ OKAMŽIK UKONČIT NEBO JSI VĚDĚLA, ŽE TAKHLE JE TO DOBŘE UKONČENÝ?
- LINKINPARK

To byla jedna ze story, kterou jsem dokončila hned, takže jsem nad alternativním koncem ani neuvažovala, protože se mi to líbilo tak, jak jsem to napsala napoprvé.

20. CO TĚ INSPIRUJE K PSANÍ STORY?
- BENNINGTONKA.LP

Všechno co se děje kolem mě, texty písniček, můj vlastní život, představy, fantazie, nálada...většinou je to kombinace více věcí

21. NAPADLO TĚ NĚKDY NAPSAT PŘÍBĚH O LP, KDE BY BYLY UNESENÝ?
- BENNINGTONKA.LP

To mě vážně nenapadlo :)

22. MÁŠ NĚJAKÝ POKRAČOVÁNÍ PRO OSUDOVÝ OKAMŽIK?
- VERČIK

hlavní hrdinka je mrtvá, není možnost jak pokračovat.

 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!