Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Zajímavosti a ostatní

Lp-s přeje Dravenovi vše nejlepší k desátým narozeninám. Probádali jsme internet a něco na něj přeci jen našli ,o) Zde máte článek o Dravenovi Bennigtonovi, možná budoucí rockerské hvězdě, pokud se nám potatil. ,o)
Zajímavý článek s velmi intimními otázkami na Chazze Bennigtona mi poslala Sue. (WISH) Nevíme, zda je to fake nebo pravda, ale rozhodně je to zajímavé počtení! Kdo má rád erotiku plus k tomu fandí Chesterovi, tak ten si určitě přijde na své ,o)
Chester Bennington z Linkin Park se postavil na stranu zvířat a podpořil organizaci Peta2. Propaguje práva zvířat za pomoci peta2 a vrhl se do nové protikožešinové kampaně Ink Not Mink!
Frontman kapeli Linkin Park - Chester Bennington stroze odmítá zvěsti, že má nahradit zpěváka Scotta Weilanda jako nový frontman skupiny Velvet Revolver.
Narazila jsem na velmi zajímavý článek o Chesterově značce Ve´cel, kde se přiznával jak hodně je závislý na módě a kolik času mu vůbec trvá, než vybere co na sebe. Přeložila jsem ho za pomoci překladače, takže pokud jsou nějaké nesrovnalosti, stěžujte si strýčku Googlovi ,o)
Chester Bennigton za svou slavnou kariéru rozběhl nejen módní značku, která chytla každého, ale také éru Tattoo Clubu, který měl výročí a oslava rozhodně stála za to. Mike se k Chesterově oslavě vyjádřil a prozradil tajemství nové desky.
Chester Bennigton má vlastní web a svým milovaným fanouškům poslal vzkaz. Chester si prý novinky na page doplňuje sám a ve volných chvílích se věnuje i desingu. V článku jsou také vzkazy, které Chester stačil napsat. Určitě tě potěší velmi lehtivé fotečky s erotickým námětem, které dal Chester na web.
Posledni komentare
05.05.2008 22:48:58: toe zvlaštní tak to ma chaz asi dvě stranky bo tahle je uplně stejná http://chesterbennington.firez....
Velká změna v Linkin Park. Phoenix už nechce být dál ve stínu a proto se rozhodl zpívat vedle Mikea a Chestera. Jak mu to jde se můžeš podívat v tomto článku!
Linkin Park a Busta Rhymese vytvořili společně song We Made It. V květnu by se na tento singl mělo objevit video, kde si zahráli i Chester s Mikeem! Více už v tomto článku, kde máš i fotografie s Mikeem i Chazzem a video.
Článek z muziczone.cz , sice staršího data, ale pořád zajímavý, pokud máte rádi album Reanimation, na kterém si Linkin Park opravdu mákli. Skvěle zmixovali se spoustou hvězd jejich starší songy a udělali z nich super písničky.
1  
2  
3  
4  
5  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!