Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Výroky a rozhovory

Překlad: WISH
V tomto rozhovoru Chester odhaluje, jak na něj zapůsobil rozvod a jaký to na něj mělo dopad. Velmi zajímavý článek, myslím si, že se díky němu dozvíš spousty nových věcí. Doporučuji se začíst, budete Chazzymu blíž.
Posledni komentare
12.06.2010 13:20:00: uuh.. zajimavy clanek.. ani jsem nevedela ze na tom byl tak mizerne.. (teda pokud je tenhle clanek p...
Není tajemstvím, že skupina Linkin Park má na triku nový druh nu-metalové hudby, ale oni se pyšní i humornými netypickými koncerty! Drží se hesla: Legrace musí být! Americký časopis Kerang si jejich skotačení a legrácky při koncertech vzal na mušku a svedl s nimi při rozhovoru lítý boj o zážitky.
Rozhovor s Linkin Park, kde jde spíš o vtipné hlášky a odpovědi na otázky. Tento rozhovor jsem našla na amy.e.sblog.cz , nevím sice zda je pravdivý, ale sem se to rozhodně hodí. Určitě se při čtení těchto výroků nebudeš nudit.
Na lpladies.sblog jsem našla zajímavý rozhovor s Chesterem Benningtonem. Interwiuv pochází ze slovenského časopisu In, kde ho pěkně zpovídali o jeho dosavadním životě i o otravné fanynce, která Chazzymu docela naháněla strach.
Na stránce linkinpark.webgarden.cz jsem našla tento rozhovor s Bradem. Pomocí LPU tak máte možnost přečíst si, co si myslí a udělat si o něm obrázek. Jak je známo, všichni členové Linkin Park na rozhovorech reagují vtipně, takže ani tento článek s Bradem nebude k zahození. ,o)
Několik výroků Linkin Park, které se týkají jejich rodiny. Jde o starší článek, ale alespoň si ozřejmýme, jak si své rodiny váží a jak ji milují.
Chester Bennigton dělal rozhovor na počet Projektu Revolution a tady několiv vtipných hlášek, které při tom zaznamenali. Objevila jsem to na webu lp.times, (je to zde i anglicky), ale protože svou angličtinou si sotva něco přeložím, tak překlad je z lp.chemist.blogs. Doporučuji si pročít tento top, protože to nemá chybu
Starší krátký článek, který je dobrý pro úspěchy Linkin Park. Chester se k tomu osobně vyjádřil. Pokud někdo ví, jak v kategorii Nejlepší rocková instrumentální skladba dopadli, tak ať mi dá vědět. Já si nejsem jistá a nerada bych tvrdila hlouposti.
Tento krátký článek je z roku, kdy se v Praze konal první koncert Linkin Park. Jde o zajímavý článek, protože přímo před koncertem měla česká skupina Škwor možnost setkat se s Linkin Park! Za tento článek děkuju Zuzi.lp :o)
Tenhle článeček je z roku 2003, kdy Linkin Park koncertovali s neméně slavnou skupinou P.O.D. Je zde i rozhovor s hlavním zpěvákem P.O.D Sonnym a bubeníkem Wuvem, co si o Linkin Park asi tak myslí a jaké to bylo sdílet s nimi pódium.
1  
2  
3  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!