Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Recenze a referáty

Další recenze na Minutes To Midnight z jiného úhlu. Tentokrát z muzikusu, tak jsem byla zvědavá jak na to komerční magnáti nahlížejí. Zatím Linkin Park na celé čáře úspěšně vítězí!
Konečně nějaká recenze na téma nové desky od Linkin Park Minutes To Midnight. V tomto článku je vidět, jak se Linkinům nový styl osvědčil. Kdo cd ještě nemá, doporučuju. Sice se to od Hybrid Theory nesmírně liší, ale novej styl není špatnej styl.
Posledni komentare
24.05.2011 16:53:55: Ismiley${1}LP
24.05.2011 16:53:08: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Středně dlouhá recenze na téma Collision Course, tedy cd, které Linkin Park dali dohromady spolu s Jay Z. O raperu Jay Z se tu samozřejmě jedná také a srovnává se díl jejich práce na cd.
Tato recenze pochází ze serveru Teenage.cz a vypovídá o zatím posledním albu Linkin Park - Minutes To Midnight, kterého je teď všude plno.
Tato recenze je ze serveru teenage.cz a pojednává o album Meteora, jejích hitech i činnosti Linkin Park.
Třetí a nejkrátší referát, který popisuje jejich kariéru i historii. Autor si nedal s timto referatem tolik prace jako s tim predchozim, ale je take pekny ,o).
Toto už je druhý referát o Linkin Park, který tentokrát napsal Krokodýl. Nejspíš je již dřívějšího data, ale je pěkně vypracovaný a fanoušek Linkin Park by se za takový výtvor rozhodně stydět nemusel.
Tento referát obsahuje historii Linkin Park, zabývá se i současností a fanoušky Linkin Park. Napsal ho nějaký fanoušek Linkin Park, ale je zde i odkaz, odkud byl referát vzat. Jistě se Vám bude líbit, protože si autor dal práci a vyhledal ocenění, která LP získali.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!