Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Pro pobavení

Brad je ze skupiny asi nejzarostlejší a nejvíce se bojí vody. Na koncertech a rozhovorech si z něj dělají legraci, že se nerad koupe, sprchuje a vůbec umývá. Kdo má za idola Brada a chce dát hygieně valem, není lepších rad, než jsou právě ty jeho!
Rob jako bubeník Linkin Park je roztomilý a klidný, přestože na koncertech bubnuje jako ďas. Fanynky po něm pro jeho roztomilost prostě letí, sám k tomu dodal něco málo, jak ze sebe udělat neodolatelného romantického kliďase, kterému prostě žádná neodolá.
Phoenix jako zapřísáhlý sportovec chce být ve velmi dobré kondici neustále, ale je to těžké udržet se fit i při koncertní šňůře, kde není podle Brada čas ani na osprchování. Proto si vymyslel sportovní zlepšováky, aby měl tělo, po kterém každá fanynka zatouží. Chce být v dobré kondici jako Phi? Stačí se řídit jeho pokyny, které Lp-s právě přináší!
Mike a Joseph jsou odlišná dvojka, ale spojuje je hlavně umění a láska k malbě. Každý má sice jiný styl a jiný rituál, aby mu dílo vyšlo, ale oba se svěřili jaké podmínky potřebují, když začnou tvořit svá dílka. Lp-s tento článek sehnalo, takže kdyby se u tebe stavil Mike a chtěl maloval, víš co všechno připravit, aby byl spokojený a práce mu šla od ruky.
Jako první Chesterův oblíbený recept Lp-s přináší Palačinky s javorovým sirupem alá Chester. Podle všeho je to Chesterovo oblíbené jídlo a bývá velmi smutný, pokud mu javorový sirup na palačinkách vystydne, takže když už jíst jeho pokrmy, tak zatepla jako Chazzy.
Wrriterka Eli.V se mi svěřila, že si nedávno pokecala s raperem Linkin Park – Mikeem Shinodou. Rozhovor mi předala a dovolila mi, abych ho tu zveřejnila. Tak ho tu máte! Mike byl sice stručný, ale přece pokec se slavnou osobností vždycky stojí za to.
Posledni komentare
29.01.2009 21:56:32: kratke,strucne ale vystiznesmiley${1}
05.08.2007 00:25:29: tak toto je fakt rozhovor za vsetky drobneesmiley${1}
Tento článek je fikce a není skutečný, dříve se dlouho potuloval po internetu a mě to zaujalo. Je spíše podobný nějakému příběhu než skutečnosti. Nicméně jde o to, že Chester a Anna spolu něco měli a Mike na to přišel. Určitě je to bezvadně vtipně sformovaný smyšlený příběh, vřele doporučuju.
Krátký článek pro pobavení o Chesterově problému - impotenci. Našel si mladou ženu, sám už má 30 pryč a teď tohle. Jak se s tím tvrdý rocker vyrovná? Nesníží impotence jeho sebevědomí? Je to sice již starší článek, ale u Chazze nikdy nevíte, kdy bude aktuální.
Můj krátky postřeh. Znáte zpěváka ze skupiny US5 Izzyho? Projděte si spolu se mnou věci, které mají Izzy a Chester podobné nebo dokonce stejné ,o). Nezdá se Vám, že si Izzy za vzor dal našeho milého Chazzyho?
Kdo z nás nemá rád Linkin Park? Tento krátký článek z časopisu Popcorn napsala zamilovaná ZB, která Linkin Park obdivuje a kupuje vše, co jen o LP je. Je to sice dřívějšího data, ale takových fanoušků je přeci stále dost ,o)
1  
2  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!