Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Koncerty a klipy

Jde o článek, který je o prvním koncertu Linkin Park v Praze. Je k tomu i rozhovor s Chesterem: Proč se koncert musel odložit? Takže si něco vyslechneš o jeho nemoci. Je to pěkný článek, který vzpomíná na super koncert, musíte uznat, že se jim opravdu povedl.
Linkin Park a další klip? To by bylo přece bezvadný! Po netu kolují zprávy, že song Shadow Of The Day, byl Mr. Hahnem opět předělán do podoby klipu. Zda je to pravda a o čem klip bude jsem nenašla zmínku, ale všechny informace, co jsem sehnala, jsem vám napsala do tohoto článku.
Linkin Park byli 13.6.2007 v Praze. Tento článek hovoří právě o tom, jak to našim oblíbencům šlo. Halu zvedli ze sedadel a na pódiu rozpoutali jasné peklo. Linkin Park se umí otáčet!
Posledni komentare
17.08.2007 21:08:25: ten koncert byl ale 12.6. tak to kdyžtak opravsmiley${1}
Tento článek je z roku 2003, kdy se v Praze točil báječnej klip From The Inside, kterej se jim vážně povedl. Něco o něm nám Linkin Park řekli v rozhovoru a zbytek víme. Všichni jsme ho myslím viděli, tak víme, že se povedl ,o).
Linkin Park natočili nový klipík, tak tady o něm něco je. :o)
Tento článek je sice staršího data, pojednává však o koncertu v Praze. Pokud si vzpomínáte, byl koncert odložen kvůli Chesterově nemoci. Chester se k odkladu sám vyjadřuje.
Starší článek o koncertu v Texaském areálu a také o pokoncertní zábavě Linkin Park, kdy klucí zkoumali Chesterovi střeva. Prý to ale nebyly žádné akční záběry, snad proto se na dvd Live In Texas nedostaly.
Dřívější článek, který sice pozbyl na aktuálnosti, ale stále je dobré připomenout si úspěchy Linkin Park.
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!