Linkin-storyes

.: Výrok

„Naše kapela se začala ukazovat, protože jsme čekali na nějakej sound a nebo na nějakou zajímavou událost, která se neobjevila! Byli jsme už unavení z toho čekání a tak jsme se prostě udělali zajímavými sami!"
-Mike

.: Anketa

Statistika

Hudba a alba

Mike Shinoda všechny překvapil, když se ukázal na LPU Video Chatu dneska/včera... prostě na přelomu 13. a 14. dubna 2012. Krátce prozradil něco málo z toho, co můžeme v několika příštích dnech čekat ohledně odhalení nového alba. 
16. dubna Linkin Park vytřeli zrak s prvním songem Burn It Down, které nebude scházet na připravovaném albu, které má vyjít do konce srpna! 
Chester Bennington, rocker skupiny Linkin Park, se zpovídal časopisu Kerang! a prásknul informace o novém albu! 
Nové album roku 2012 už je naplánované a Linkin Park už na něm dělají! Vydávat ho chtějí už v červnu! 
Server MikeShinoda.com se pustil do odtajnování nového cd Linkin Park, na kterém naši zlatí hoši tak usilovně pracují. Rozhodně to bude stát za to, protože si na všem dávají opravdu záležet a do světa nepustí jen tak nějaký rozmazaný flák!
Dead By Sunrise, překladem Úsvit mrtvých, je Chesterovým sólovým projektem už nějaký čas. Prozatím však řada fanoušků Chestera Benningtona a Linkin Park vyčkává a těší se, až vyjde. Ale jak to vypadá, Chester je nestálý a jen tak rychle to asi nebude, ač prohlašuje něco jiného. V tomto článku jsem dala do kupy většinu fakt o Dead By Sunrise a také pár zajímavostí, které bychom o tomto album měli vědět.
Minutes To Midnight, dlouho očekávané album Linkin Park, má výročí. Je to přesně rok, co 14. května 2007 vyšlo a všem vyrazilo dech. Něco málo o albu a vzniku jeho názvu v tomto článku.
Klip Busty Rhymese, na kterém spolupracoval Mike s Chesterem je už venku a ty si můžeš tento klip prohlédnout právě v tomto článku.
1  
2  
3  
4  
 
Neoficiální Fansite o Linkin Park založena 13.06.07, Chensie Dewill To, co na Lp-s nalezneš, může a nemusí být pravdivé!